Skocz do zawartości

Kopiowanie kluczyka Astra G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

Na wstępie informacja dla modów (i nie tylko): nie znam się na kopiowaniu kodu immo, programowaniu pilota do centralnego i nie proszę tu o szczegółową instrukcję jak i czym to zrobić. Chciałbym jedynie wiedzieć ogólnie na czym to wszystko polega, gdzie w Warszawie (i okolicach) ktoś się tego podejmie i jaki byłby orientacyjny koszt.

 

Do mojej Aśki Car Pass-u (Pinu?) nie dostałem. Za to dostałem tylko jeden kluczyk (http://images27.fotosik.pl/286/47c5c05f3ef6adb4.jpg). A chciałbym mieć dwa i do tego oba z pilotem do centralnego. Serwis krzyczy niemałe pieniądze. Może któryś z forumowiczów z okolic Warszawy dysponuje odpowiednim sprzętem i może to zrobić za rozsądne pieniądze bądź zna dobry i tani punkt, który mógłby mi pomóc?

 

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwis krzyczy niemałe pieniądze

... a próbowałeś u ,,klucznika'' :beer: ...

... brak car- passu komplikuje nieco sprawę(trzeba znaleźć kod ) ale ja pytałem o możliwość dorobienia kluczyka u ,,dorabiacza'' i nie miał dostępu do mojego kodu ale stwierdził, że jeśli mam car-pass to nie ma problemu i nie były to wielkie pieniądze... (dla mnie) ...

... zapytaj o dorobienie do Twojego auta i podaj info co się dowiedziałeś ... Pozdro...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Byłem u klucznika, podobno najlepszy w W-wie (ul. Lustrzana) i typ twierdzi, że za 250zł dorobi grot i zaprogramuje transponder od immo o ile dostarczę mu kod PIN (Najtańszy serwis, który potrafi sczytać kody chce 100zł). Czyli ogólnie już mam 350zł. A do tego dochodzi koszt pilota od centralnego i jego programowanie (ok 100zł). 450zł to trochę dużo.

Na prawdę nikt nie ma jakichś kontaktów gdzieś? :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche taniej napewno sie da ale za wiele nie uskubiesz. Musisz miec kluczyk jakis uzywke z allegro np. Wstawisz nowy grot do niego i wyfrezujesz. car pass mozna ponosc juz zdobyc w niekotrych punkach Polski od 50 zl i nie pamietam ale na jakims forum oplowskim ktos podawal chyba nawet w W-awie za ta kwote. Potem kogos kto ma dobry sprzet typu tech2 ( oryginalny jak w ASO) lub inny diagnoskop tego typu ( launch itp.) i doprogramuje Ci pilot i pastylke do auta. Mysle ze koszta od 300 do 450 sa dobre za praktycznie oryginalny kluczyk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Troche taniej napewno sie da ale za wiele nie uskubiesz. Musisz miec kluczyk jakis uzywke z allegro np. Wstawisz nowy grot do niego i wyfrezujesz. car pass mozna ponosc juz zdobyc w niekotrych punkach Polski od 50 zl i nie pamietam ale na jakims forum oplowskim ktos podawal chyba nawet w W-awie za ta kwote. Potem kogos kto ma dobry sprzet typu tech2 ( oryginalny jak w ASO) lub inny diagnoskop tego typu ( launch itp.) i doprogramuje Ci pilot i pastylke do auta. Mysle ze koszta od 300 do 450 sa dobre za praktycznie oryginalny kluczyk.

Nie no, 300zl mogę dać ale nie prawie 500. Z tymi używkami to tak nie bardzo; podobno ten transponder od immo co jest w tym kluczyku to jest programowalny tylko raz i jak kupię używkę to jest bezużyteczna bo jej już się nie da zaprogramować pod moje auto (podkreślam - podobno! jeśli ktoś ma jakieś inne info i jest tego pewny to niech mnie wyprowadzi z błędu).

Wesol, mógłbyś poszukać tego adresu do tego punktu? Bardzo byłbym wdzięczny.

Naprawdę nikt na forum z mazowieckiego nie ma techa i nie podjąłby się tego zrobić?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja tez szukalem gdzie dorobic kluczyk i dalem sobie spokoj - po prostu staram sie nie zgubic tego co mam :lol:

Ale tez pytalem i w zakladach ciezko jest z kluczykami po 2000r - podobno jakies ze zmiennym kodem. CAR-PAS mam, ale pewnie jesli wczesniej nie sprzedam samochodu to dorobie sobie sam grot do otwierania drzwi, a patent z zakupem uzywki i przeprogramowania tez mnie interesuje i tez o tym mytslalem - wie ktos cos wiecej na ten temat?/ - trzeba miec programator, a nie mam nikogo z czyms takim...........

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam grot to nie immobilaizer

nie odpalisz auta :lol:

 

ja juz pisalem na forum jak zrobilem

kupilem caly zestaw z uzywanego auta

komputer silnika

sterownik zamka/alarmu

klucze

pestki immo

piloty

czujnik przy stacyjce

30 minut montazu

a koszt smieszny w porownaniu do zakupu nowego klucza

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam grot to nie immobilaizer

nie odpalisz auta :P

 

ja juz pisalem na forum jak zrobilem

kupilem caly zestaw z uzywanego auta

komputer silnika

sterownik zamka/alarmu

klucze

pestki immo

piloty

czujnik przy stacyjce

30 minut montazu

a koszt smieszny w porownaniu do zakupu nowego klucza

A ile trzeba dać za taki zestaw??? - I troche montażu jest przy tym - wymiana zamka w drzwiach - chyb aszt 1 - w klapie i najgorzej chyba stacyjka?:lol:... Chyba zeby nie wymieniac zamków tylko sama centrale i sterowanie i dorobic jeden brakujący grot???- czy tak???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak Arty :lol:

zamki mam swoje stacyjke tez

moze jakies 2 -3 godziny ekstra zeby to zrobic

a tak zeszlo mi moze pol godziny

 

ja nie mialem czasu na demontaz zamkow z auta ''dawcy''

wiec tylko jeden grot musze dorobic

i tak za cene mniej wiecej 300 zlociszy

mam dwa piloty dzialajace i dwa klucze

a mialem jeden klucz z pilotem ktory padl na amen (nie udalo sie go naprawic)

jeden klucz u mnie w ASO 125 funtow plus carpass ktorego brak jakies 30

a za caly komplet dalem 60 wiec sporo taniej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności