Skocz do zawartości

Kopiowanie kluczyka Astra G


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No to rzeczywiscie niezły patent :lol: - tylko ze aby zrobic to wszystko trzeba tylko 30 min to zaczne sie chyba martwic o fabryczne zabezpieczenie Astry przed kradzieza :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz pisalem na forum jak zrobilem

kupilem caly zestaw z uzywanego auta

komputer silnika

sterownik zamka/alarmu

klucze

pestki immo

piloty

czujnik przy stacyjce

30 minut montazu

a koszt smieszny w porownaniu do zakupu nowego klucza

Wrociłem z urlopu, na szczęście klucza nie zgubiłem. No ale jak to się mówi "do czasu".

Gdzie jest umiejscowiony komputer silnika, sterownik zamka/alarmu i czujnik przy stacyjce? (Fajnie by było zobaczyć jak to wygląda). Rozumiem, że komputer silnika muszę mieć dokładnie z mojego modelu? I to samo ze sterownikiem zamka/alarmu bo nie będę miał np. domykania szyb? Mam możliwość kupienia tych części z angola i tak się zastanawiam czy będą pasować :)

 

Pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Blech, jak lubisz majsterkować to możesz podjąć próbe przeszczepa. Ja, może nie za małe pieniadze (457,46 zł) ale za to bezinwazyjnie wybrnąłem z ambarasu.

Kupiłem auto z Francji po stłuczce i drugi kluczyk pozostał u nieznanego poprzedniego własciciela.

 

W Oplu Corsie 1.7 DTi 2001r. dorabiałem drugi kluczyk ASO Opla w Świdnicy.

Są to ceny z marca 2007r. i nie powinny odbiegać znacząco od aktualnych:

1. Kluczyk - 132,46 zł

2. Pilot centralnego zamka - 145 zł

3. Ustalenie kodów samochodu - 100 zł

4. Tech 2 diagnoza (programowanie) - 80 zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki koledzy za opinie.

Ostatnie pytanie: Według moich informacji da się przeprogramować kluczyk używany w innym samochodzie. Żaden transponder nie musi być czysty, podobno da się go doprogramować. Prawda to?

 

EDIT: Jednak kupiłem nowy transponder, i wszystko inne też :wesoly: Całość (łącznie z kodami) wyszło równo 305zł.

 

Temat do zamknięcia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

A co to ten CarPass i gdzie go szukac? Jestem nowym użytkownikiem AG i mam oryginalne 2 klucze ale dobrze by było wiedziec co i jak w razie czego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to ten CarPass i gdzie go szukac? Jestem nowym użytkownikiem AG i mam oryginalne 2 klucze ale dobrze by było wiedziec co i jak w razie czego.

CarPass jest to karta z kodami do auta.

Powinna się znajdować w książce serwisowej, tak u mnie było.

W przypadku napraw z koniecznością rozłączenia zasilania

nie będziesz miał kodu do zakodowania radia po podłączeniu aku,

aby dorobić klucz z IMMO musisz mieć security code ażeby zrobić nowy.

Z tego co się orientuję to tylko w ASO go uzyskasz po nr VIN.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

witam na forum.

 

jako, ze nie zalezy mi na immo (starego trupa nikt nie wezmie a jak juz to bedzie umial immo obejsc) zastanawiam sie, czy nie przykleic pastyki do bazy w kolumnie kierownicy. kluczyk mam tylko jeden i chce dorobic w miare tanio. immo strasznei generuje koszty. jedyne co mnie zastanawia, to czy komp nie wyczuje ze immo jest ciagle w zasiegu i nie bedzie robil z tego powodu klopotow. zna sie ktos na rzeczy, moge robic patent z pastylka?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności