Skocz do zawartości

zgubione oba komplety kluczyków - jakie sa opcje ?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Przejrzalam juz wszystkie tematy na forum zwiazane ze zguba kluczykow, ale zazwyczaj chodzilo o jeden kluczyk i problem z jego dorobieniem. Mi ukradziono wczoraj torebke, w ktorej na moje nieszczescie mialam dwa komplety kluczykow (po prostu nie zauwazylam, ze mam w torebce kluczyki a sie spieszylam i wzielam zapasowe). Moje auto to Corsa B 1998 r. Mysle, ze nie mam immo. Nie mam jak dorobic klucza. Pytanie brzmi - czy jedyna opcja w tym wypadku jest wymiana zamkow ? Czy jest jakies inne wyjscie ? Prosilabym takze o podanie kosztow takiej wymiany - plus minus. Z gory dziekuje za odpowiedz. pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

skoro je skradziono to nie masz wyjscia

tylko zmienic zamki wszystkie i kodowac immo od nowa

tak zeby stare nie odpalily auta

inaczej na samych kluczach sie nie zakonczy

nowe na bank powala na kolana (cena w ASO opla)

ale albo bedziesz miec auto albo nie

sama musisz sobie odpowiedziec czy sie oplaca

 

 

jest jeszcze opcja z zakupem uzywanego kompletu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nie ma innej opcji niz wymiana wszystkich zamków ? jakie to mniej wiecej koszta ? tylko w aso mozna to zrobic ? nie ma jak to miec takiego pecha ;)((

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys uzupelnila profil to byloby latwiej pomoc

 

a reszta tak jak gawlak pisze - albo chcesz ryzykowac albo nie...

nowe wkladki + nowe kodowanie

 

BTW gdzie to auto stoi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeslibym chciala zaryzykowac ? to jest jakas inna opcja oprocz wymiany zamkow ? slyszalam, ze sa takie firmy, ktore dorabiaja klucze do zamkow ? nawet jesli nie ma z czego odbic... auto stoi w centrum miasta bo w piatek jechalam na impreze i zostawilam je tam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest jakas inna opcja oprocz wymiany zamkow ?

Jest jak napisał Gawlak, ale jak potem ktoś Ci zwinie auto bo będzie miał kluczyki i dowód rejestracyjny(bo zakładam, że miałaś go w aucie albo w torebce), to będzie niemiło.

 

A ono jest tak w ogóle na strzeżonym parkingu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma innej opcji niż wymiana zamków.

Co do immo, to na bank masz.

Z tym mógłbym pomóc, tylko nie wiem, czy tak się da.

Mam niepotrzebny czytnik immo i 2 kości w kluczykach.

Mi są niepotrzebne.

Zawsze to by była tańsza opcja niż programowanie w ASO.

Tylko czy taki sposób zadziała?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strzezonym nie, ale raczej zlodzieje nie trafia do niego, stoi w zupelnie innym miejscu niz ja mieszkam i niz tam, gdzie mnie okradziono. Dowodu rejstracyjnego na szczescie nie mialam ani w torebce ani w samochodzie. No nic dzieki za rady, nie pozostaje mi nic innego tylko szukac jakiejs cudownej firmy, ktora sie takimi problemami zajmuje. pozdrawiam wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności