Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

akziizka, nie doceniasz nas ale to może i dobrze ;) fajnie będzie potem widzieć Twoją minkę :?:

mojej minki nie zobaczysz co najwyzej moj kucyk powiewajacy na wietrze wyprzedzajac ciebie ;)

 

 

no i tyle, coz mozna wiecej napisac. nie chce was chlopcy kompromitowac :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie ważne czym jeździsz, ważne jak tym jeździsz - moje motto na ulicy:)

cosiareczki, a szczególnie te wściekłe, wszystko wykoszą!

najszybciej można się poruszać samolotem, a moja corsa już przy 140 wzbija się do lotu! bestia!

a tigra, jak to kot, leniwa jest;)

a tak na powaznie- corsa czy tigra, to tak jakby oceniać tę samą kobietę, tylko raz z włosami koloru blond, a innym razem z czarnymi:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akziizka, chętnie bym zobaczył ten powiewajacy kucyk w...

spoko jak tylko naucze sie wrzucac foty na forum to wrzuce, narazie obejdziesz sie smakiem, jak za kazdym razem co widzisz tigi ktora cie wyprzedza :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak tylko naucze sie wrzucac foty na forum to wrzuce, narazie obejdziesz sie smakiem, jak za kazdym razem co widzisz tigi ktora cie wyprzedza

hm, poczytaj o ja37 i jego motorku i jesli zrozumiesz to nie napiszesz juz zadnego postu :D

p.s. w warszawie jezdzi duzo cors z vlepkami ocfc- przyjrzym sie im jak będą cie objezdzać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź
akziizka, warszawska fantazja pomieszana z wiekiem i faktem poruszania się autem w szeregu za corsą :mrgreen: dobre wrażenie ale widok pozostawionej wyżej wspopmnianej w tyle? :Dbezcenne ;):mrgreen::mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akziizka, warszawska fantazja pomieszana z wiekiem i faktem poruszania się autem w szeregu za corsą ;) dobre wrażenie ale widok pozostawionej wyżej wspopmnianej w tyle? ;)bezcenne :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ojoj warszawska fantazja i moj wiek nie maja tu zadnego znaczenia..

 

dzieci na hulajnogach was wyprzedzaja,

a te corsy z tymi wlepkami to sie nadaja :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności