Skocz do zawartości

Co jest lepsze CORSA czy TIGRA?? :)


Gość Anonymous

Corsa czy Tigra??  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Corsa czy Tigra??

    • Corsa
    • Tigra
      1


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Anonymous

hehe, Tigra od Corsy różni się tylko budą.. ;) Przyznam, że wolę tą bardziej drapieżną.. :] kwestia gustu wiadomo.. :]

 

Miałam Corse pierwszą- milutko się jeździło i zapierdzielała, jak przecinak.. :] Autko było nie moje, ale planowałam kupić właśnie Corse.. :] Plan się trochę zmienił i jak to moja Mamcia mówi kupiłam "autko dla singli".. :wesoly: czyli Tigre.. Jako kobietka kierowałam się wyglądem auta, a nie innymi sprawami.. :D Choć oczywiście silnik 1.6 też zrobił swoje w podjęciu przeze mnie decyzji.. 8) Corsa góruje większą przestronnością.. ;) ale mam jeszcze czas na takie autka.. ;)

 

Podsumowując zagłosowałam na Tigre, jako jej posiadaczka ale do Corsy też mam sentyment i na pewno nie stwierdzę, że jedno od drugiego jest lepsze.. ;)

 

Powinna być jeszcze taka odpowiedź do wyboru.. "Obydwie są boskie" ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh a wy dalej swoje :wesoly: ja tam powiem tak panienki są super obie ,funkiel nówki nie śmiganae ale i tak kryją się do asterki ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności