Skocz do zawartości

Wycieraczki na szybę


Gość guniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem jak z tą specjalnością u nas ale takie coś ogólnie istnieje

Gość zajmuje się sprzedażą wycieraczek, pasuje je do danej szyby, reguluje, ustawia, a że robi jeszcze coś w innym zakresie - akurat nie wnikam.

Co do przyrządów w gogle pewnie coś takiego można znaleźć

A co do problemu, może tu będzie jakaś wskazówka - http://www.autoporadnik.pl/porady/wycieraczki-przejrzyste-okno-na-swiat/artykul

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

teraz kupiłem niemieckie chyba Alcko grafitowane za 27 zł,i wytrzymały kilka tygodni.Skrzypia niemiłosiernie

Też kupiłem dwa komplety wycieraczek tej marki.... polecone w sklepie moto jako te dobre i tanie :mrgreen:

I o dziwo w jednym samochodzie sprawdzają się dobrze, a w drugim (innym modelu) zaczęły skrzypieć :?

Są osoby zajmujące się wymianą i ustawieniem za pomocą przyrządów - wycieraczek do danej szyby, ustawiając najbardziej odpowiedni kąt

Może rzeczywiście ma to związek wypukłością- pochyleniem szyby i kątem natarcia ramion wycieraczek 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kombinacje i kombinacje :?

ja co roku po zimie kupuje nowe w ASO opla

plaskie wycieraczki do mojego modelu

kosztuja 100 moze i drogo

ale jak mam wywalic 2 razy w roku po 50

to i tak wychodzi na to samo :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeczyszczeniu szyby,efekt taki sam :twisted: .Ale zauważyłem ,że tylko lewa wycieraczka mi skrzypi(w sumie kiedys tez tylko lewa).Przestaje skrzypieć kiedy jednym palcem delikatnie dociskam lub odciągam ramię w okolicy nakrętki.Ręczne wykrzywianie ramienia nic nie daje.Całkowite odchylenie ramienia (aby sprawdzić czy to gdzieś nie na śrubie,plastiku itp.) niweluje zgrzyty.Podmiana wycieraczki z astry f nic nie dała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem jakies pol roku temu wycieraczki nowe firmy nie pamietam jakiej, ale dalem ponad 20zl za sztuke i mialem tak ze w momencie jak sie podnosily to ladnie zbieraly wode a jak opadaly to tak jakby skakaly "pierdzac" przy tym i robily jeszcze wiekszy syf niz bez wycieraczek... ale z czasem to ustalo, nie wiem czy musialy sie wyrobic czy co... Nadal nie zbieraja wody perfekcyjnie, ale ogolnie zle nie jest;p mam corse A jakby co;p a ojciec ma zafire i tam ma seryjne wycieraczki (struktura wygladaja jak od malucha tyle ze wieksze) i te musze powiedziec ze sciagaja wode perfekcyjnie i zupelnie cicho pracuja. takze polecam kupno w jakims serwiesie orginalnych seryjnych i wg mnie to bedzie najlepsze rozwiazanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w Selgrosie kupiłem najtańsze płaskie wycieraczki (jakiś noname) i już 4 miesiąc jestem zadowolony.

Odradzam Bosch miałem zarówno TWIN i Eco, Twin jeszcze można było znieść ale Eco już po miesiącu były do wymiany.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie po raz pierwszy i pozdrawiam . W nawiązaniu do tematu polecam jak poprzednicy po prostu najtańsze wycieraczki ale wymianę co sezon , ja również z Boschem mam złe skojarzenia extra cena ;) ale jakość cieniutka . Firma jednak bardziej sprawdza się w innej twórczości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności