Skocz do zawartości

Wycieraczki na szybę


Gość guniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie po raz pierwszy i pozdrawiam .

... zajrzyj tu - http://forum.opel24.com/witamy-vt23972.htm?view=newest

najtańsze wycieraczki ale wymianę co sezon

... prawdopodobnie wymiana będzie konieczna dwa razy na rok - wiosną i jesienią lub w/g zużycia ... pozdro ... ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie po raz pierwszy i pozdrawiam .

... zajrzyj tu - http://forum.opel24.com/witamy-vt23972.htm?view=newest

najtańsze wycieraczki ale wymianę co sezon

... prawdopodobnie wymiana będzie konieczna dwa razy na rok - wiosną i jesienią lub w/g zużycia ... pozdro ... ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość długo do mojej poprzedniej asterki f kupowałem w makro wycieraczki Unipoint ze spojlerkami. Rewelacyjne i za przystępną cenę bo kosztowały około 12zł za sztukę. Niestety w moim makro w pewnym momencie się straciły i przeszedłem na bardzo chwalone na zaprzyjaźnionym astra autokąciku wycieraczki polskiej firmy MotGum. Raz pokusiło mnie i kupiłem Alco, niestety wytrzymały około 2 m-cy tak więc powróciłem znów do MotGum'ów. Aktualnie w AG mam oplowskie i sprawują się b.dobrze. Tak więc przy wymianie wybór będzie między w/w wycieraczkami.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

I wkońcu nadeszła ta chwila, chwila wyboru nowych wycieraczek i tu ogromny problem bo jakie powiniennem wybrać żeby służyły mi tak jak te fabrycznie montowane które idealnie wycierały przez 5 lat, wkońcu dolna częśc gumy zaczęła się odrywać od górnej, ale wycierają nadal idealnie. Mam zgryz bo wnie wiem czy kupić jakieś zwyczajne czy niby oryginalne w serwisie pisze ( niby oryginalne ) bo nie mam pewności że będą takie same jak w nowym aucie.

 

Dodam jeszcze żę te ( niby oryginalne ) są w kilku wersjach tzn. w internecie są dwa rodzaje na opakowaniu jednych jest logo GM i podobno mają być oryginalne a te drugie pakowane są pudełko ze znakiem opla, i jak tu stwierdzić które będą lepsze,

 

I dodam jeszcze jedno moim zdaniem wymiana wycieraczek co rok albo 2 razy w roku jest głupotą oczywiście tylko wtedy gdy wyciraczki działają

prawidłowo, ( mądre programy motoryzacyjne w tv każą wymieniać co rok i to samo piszą w gazetach ) ale po co jak wycieraczki są sprawne. Ludzie nie dajcie się naciągnąć, ci redaktorzy z tv albo prasy są opłacani przez firmy produkujące wycieraczki.

 

scaliłem tekst/DAROMV6

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawiłem sie z różnymi wycieraczkami i tanimi i drogimi,firmowymi ,niefirmowymi. I kupiłem w biedronce płaskie 10zł sztuka.Na prawdę lepszych nie miałem 1 rok czasu i równo ściągają nie mażą, no po prostu super.zimą nawet lód ich nie popsuł ściągając resztę lodu z zeskrobanej szyby.POLECAM

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem w biedronce płaskie 10zł sztuka.

Ja chyba też te tanie wypróbuje.

Ostatnio zakupiłem wycieraczki Valeo (25 PLN za sztukę)...kicha jak nie wiem.

Już po kilku użyciach strasznie mazały.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności