Skocz do zawartości

Wycieraczki na szybę


Gość guniak

Rekomendowane odpowiedzi

ja kupilem wycieraczki marki Tesco za 5 zl sztuka. Dzialaly super! Przezyly zime bez problemu.

No to zupełnie jak u mnie ^^ tylko że ja kupił w Auchan'ie :urodziny:

I teraz jak będę kupował wycieraczki to kupie te same tanie , sprawdzone wycieraczki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ja kupił w Auchan'ie ;p

I teraz jak będę kupował

wycieraczki to kupie te same tanie , sprawdzone wycieraczki :)

Zapewne kupiłeś MOT GUM najlepsze polskie wycieraczki, do tego tanie.

Spróbujcie, a będziecie zaskoczeni jakością, nie wszystko co ma napis Bosch, czy Valeo jest takie super jak w reklamie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne kupiłeś MOT GUM najlepsze polskie wycieraczki, do tego tanie.

Gdybyś to napisał 2 lata temu to bym się zgodził ale obecnie nawet MOT GUM już się zepsuł.

Ja kupuję najtańsze płaskie (około 10 zł/szt) i jestem bardzo zadowolony.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja od dawna kupuję niemieckie ACLA HAYNER. Zarówno zwykłe grafitowe mają długą żywotność jak i płaskie. Obecnie mam właśnie płaskie sprzedawane w komplecie z wymiennymi gumami. Cena atrakcyjna i jakość bardzo dobra.

 

daro najwidoczniej masz źle wyprofilowane ramię i zbyt słaby docisk pióra w górnej części szyby bądź nieoryginalny wymiar wycieraczki nieco dłuższy niż standardowy. Spróbuj podgiąć trochę ramię, aby lepiej dociskało pióro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam skaczący problem lewej wycieraczki podczas deszczu (na najwyższym biegu wycieraczek wszystko jest ok).

Miałem Alca do 3 miesięcy było ok potem lewa zaczęła skakać.

Na wiosnę tego roku kupiłem Valeo wytrzymały pół roku i jak tylko zrobiło się chłodniej ok 4*C to lewa znów zaczyna skakać.

Wycieraczka przylega do szyby pod kątem prostym, zatrzymując je w połowie szyby podczas pracy wycieraczka wyciera pod włos, czyli guma nie pracuje.

Guma trwale się odkształca pod wpływem temperatury i są problemy z elastycznością?

Czy też coś nie tak ze sprężyną ramienia, bo dlaczego cały czas lewa?

Widzę, że nie tylko ja mam problem lewej wycieraczki.

Co można zaradzić w takim przypadku?

 

Pozdrawiam

 

Ps. dodam, że w Astrze F nie miałem takich problemów z wycieraczkami tych firm.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daro najwidoczniej masz źle wyprofilowane ramię i zbyt słaby docisk pióra w górnej części szyby bądź nieoryginalny wymiar wycieraczki nieco dłuższy niż standardowy. Spróbuj podgiąć trochę ramię, aby lepiej dociskało pióro.

Już próbowałem i dalej efekt zerowy w dodatku mam taki sam problem ze skaczącymi wycieraczkami jak Lukas715,.

Muszę się jeszcze przyjrzeć czy obydwa ramiona są takie same,może by je zamienił miejscami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności