Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ???

 

Doardzcie mi jakies radyjko dla mojego ojca + antenke.... max 350 PLN bez montażu ??? (sam mu je zamontuje :?:) ojciec głównie jeździ po trasie teraz, sporadycznie w mieście- jeśli tak to Wrocław i ościenne :) antena najlepiej na magnesie, łatwa do schowania :) ( Auto parkuje na parkingu koło domu) i nie wiem co by mu wybrac, a za bardzo w CB nie jestem na bieżaco :?:

 

Poprawiłam ort/Tajga

kolego w tej cenie to będzie duży problem aby coś co dobrze działa polecić, musiał być poszukać używanych radyjek Presidenta z Filipin lub coś z używanych Alanów, natomiast antenę nową Sirio AS-100 1m lub Sirio ML-145 1,5m

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bad, sam masz szit ??? i tyle ,dobre i tanie radio,ale owszeeeem mozesz kupic za 800 zł,ale po co jak się uzywa od świąt

pochwal się swoim... nie musisz wydawać 800zł żeby mieć dobry zestaw a nie wiem po co polecać antenę za 50zł, która się rozpada i radio bez RF'a i do tego chińszczyznę zazwyczaj nie trzymającą parametrów...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 510 + president floryda i wystarczy mi takie coś,znajomi tez to maja i inni tznajomi też tylko takie kupują BO sa tanie i spełniaja wymagania czyli,niezawodne,tanie,mała antena,używane okazjonalnie,iiii nikt w eterze na mnie nie narzekał :wstyd:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzesiek__r

Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu noszę się z zakupem radyjka bo dość często jeżdżę po trasie i nie raz by uratowało skórę :beer:

Co myślicie o zestawie TTI TCB-771 + antena magnetyczna SIRIO ML-145.

Pojazd Corsa b 1.4 a miejsce mocowania z tyłu przy oryginalnej antenie radiowej po prawej stronie :]

Może polecicie jakąś lepsiejszą kombinacyję :?:??? ??? :?::(:(

Z góry bardzo dziękuję :D:D:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Od dłuższego czasu noszę się z zakupem radyjka bo dość często jeżdżę po trasie i nie raz by uratowało skórę :)

Co myślicie o zestawie TTI TCB-771 + antena magnetyczna SIRIO ML-145.

Pojazd Corsa b 1.4 a miejsce mocowania z tyłu przy oryginalnej antenie radiowej po prawej stronie :D

Może polecicie jakąś lepsiejszą kombinacyję :beer::beer::D:beer::beer::beer:

Z góry bardzo dziękuję :):):)

ja polecam tylko zamontowanie na środku, wtedy sie lepiej zestroi. lub przynajmniej niezbyt blisko anteny. chwile miałem okazje gadać z kumplem mającym taki zestawik, dobra, głośna modulacja, przyzwoity zasieg.... tylko krotko sie nim nacieszył bo radyjko ukradli wybijając szybę

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uniden 510 + president floryda i wystarczy mi takie coś,znajomi tez to maja i inni tznajomi też tylko takie kupują BO sa tanie i spełniaja wymagania czyli,niezawodne,tanie,mała antena,używane okazjonalnie,iiii nikt w eterze na mnie nie narzekał :)

Ja ma podobny zestaw tylko mam Uniden 520 XL + President Floryda i jestem bardzo zadowolony, przede wszystkim z radia :D:D:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności