Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje radio CB razem z anteną do 200 złotych. macie jakieś propozycje ?

Lepiej jak zainwestujesz w telefon komórkowy :twisted:

 

Jakie proponujecie CB radio w cenie 300zł ?

Radio ma odpowiadać tobie nie nam. To że dany model mi odpowiada nie oznacza, że Ty będziesz z niego zadowolony. Wybór radia to kwestia indywidualnych potrzeb. Więcej dowiesz się tu http://cbradio.devrise.com/node/38

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafalinsky1906

End. Z telefonu jestem zadowolony bo zmieniłem w styczniu :beer: Nie jeżdże limuzyną za 100 tysiecy i nie bede dawał więcej niż 300 stówki za cb radio. Za 5 albo 6 stówek moge do auta kupić ale cały silnik... Przydało by mi się i dlatego pytam "fachowców" jakie najlepsze można za tyle kupić :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci tak, styczność z Cb mam od lat 90 więc troszkę wiem. Chcesz mieć przyzwoitą stację (nie najlepsza) to zainwestuj w dobą antenę, a to min. 100 - 130 pln. Za resztę czyli 70 pln co kupisz - kupę złomu chyba. Większość osób myśli właśnie finansowo (dlatego na #19 słychać to co słychać) ale żeby coś dobrze działało to musi kosztować. Dobra antena posłuży ci kilkanaście lat. Taki np Hustler gnije w środku już po jednym sezonie - no ale niestety niska cena jest silniejsza niż zdrowy rozsądek.

Odpowiem ci tak: w aucie A dobrze działa radio Y i antena Z. W aucie B ten zestaw może powodować niezadowolenie użytkownika - dlaczego ??? Dlatego, iż np nadwozie pojazdu jest częścią anteny i w danych modelach różnią się geometrią co prowadzi do do zmiany parametrów elektrycznych takiego układu. Podobnie jest z zakłóceniami możecie kupować nie wiadomo jakie filtry i podłączać do radia - nie zlikwidujecie zakłóceń ... i nie jest to wina transceiver'a CB.

 

Osoba A ma dane radio w samochodzie X i działa tam świetnie.

Poleca na forum ten zestaw.

Czytasz ta opinie i kupujesz taki właśnie zestaw. Montujesz go w aucie Y i ... rozczarowanie zakłócenia są na poziome kilku S.

 

I po co tu coś polecać .... ??? Fizyki nie oszukasz.

 

I taka mała dygresja na koniec: Jak kupujesz buty to też się pytasz innych co polecają, a może idziesz do sklepu i przymierzasz kilka par po czym wybierasz te, które Ci najbardziej odpowiadają (estetyka, wygoda itp.) ??? Przełóż to w realia CB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam1344

Witam wszystkich!!!

 

Chciałbym zapytać jakie radyjko moglibyście mi polecić do Astry G kombi 1.6 16v z 99r.

 

Mój budżet to ok. 350 zł.

 

Ja miałem na oku któreś z radyjek tti np:

- 550 (z ASC)

- 771

- 881

 

Proszę o pomoc bo naprawdę się nie wiem które wybrać, a może Wy macie jakieś inne sugestie, propozycje (jakich używacie radyjek).

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kokolino

Witam, mam zamiar zamontowac radio ale kompletnie sie na tym nie znam. Auto to astra g kombi 1,7 diesel. Wymagania:

- antena na magnes, jak najkrotsza

- cena +/- 600 zl

Nic innego nie przychodzi mi do glowy, na co powinienem zwracac uwage?

Ps jak ktos posiada cb w ww. aucie to prosze o jakies wskazowki jak/gdzie najlepiej zamontowac.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamontowane pod radiem w kieszonce,wyjmowane na noc.Zasilanie mam przerobione ale idzie z zapalniczki po przez kostke do radia CB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam zamiar zamontowac radio ale kompletnie sie na tym nie znam. Auto to astra g kombi 1,7 diesel. Wymagania:

- antena na magnes, jak najkrotsza

 

I może spodziewasz się przyzwoitego zasięgu łącznosci :wesoly:

 

Poczytaj http://cbradio.devrise.com/wybor

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kokolino

I może spodziewasz się przyzwoitego zasięgu łącznosci :wesoly:

 

Oczywiście ;)

Z tego co wyczytalem w Twoim linku to antena powinna miec conajmniej meter ;) Niestety wszystkie inne parametry to dla mnie czarna magia, wolalbym jakby jednak ktosz rzucil jakimis sprawdzonymi modelami, chociaz nie jestem do konca pewny czy potrzebuje zasięgu 10 km...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności