Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość tomtom_68

Na innym forum polecili mi to: http://allegro.pl/item1108179379_alan_109_antena_sirio_ml145_3_gratisy.html

 

Antena dobra?

Co myślicie?

jak chcesz się zrazić do CB i używać tylko jako antymiśka to zestaw może być

 

weź tą antenę ale radio już trochę lepsze, może jakieś starsze modele presidenta Wilson, Herbert lub niższa półka Harry I, II Johny I, II na allegro znajdziesz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

weź tą antenę ale radio już trochę lepsze, może jakieś starsze modele

presidenta Wilson, Herbert

To co jest oferowane na allegro to jeden wielki chłam jeżeli chodzi o stare herberty, wilsony itp.

Wszystkie te radia są rozwalone, przestrojone że szkoda czasu żeby się z tym męczyć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomtom_68

huri_khan, po forach CB są ludzie którzy sprzedają w całkiem niezłym stanie stare wilsony i herberty sam takiego posiadałem produkcja jeszcze z Filipin radio z lat 90, nie grzebane przestrojone już w Polsce, sprzedałem bo przesiadłem się na JFK II

 

dobre nie grzebane radia są w cenie ponad 300 zł jeśli kolega jest zainteresowany mogę podesłać namiary z forum CB

 

[ Dodano: Sro Lip 14, 2010 10:19 ]

niestety przejrzałem fora CB obecnie nie ma w sprzedaży nic ciekawego ze starych modeli Presidenta, nastały wyjazdy wakacyjne to wszyscy kupują sprzęt CB

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

huri_khan, po forach CB są ludzie którzy sprzedają w całkiem niezłym stanie stare wilsony i herberty sam takiego posiadałem produkcja jeszcze z Filipin radio z lat 90,

Tutaj się zgadzam że jeżeli kupujesz od kogoś kto na forum spędza wiele czasu to nie będzie sprzedawał chłamu, natomiast na alegro sprzedający ma głęboko gdzieś co sprzedaje i ty będziesz z tym robił.

 

dobre nie grzebane radia są w cenie ponad 300 zł

I tutaj się zgadam nikt nie sprzedaje tak dobrych odbiorników w cenie poniżej 300 zł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum polecili mi to: http://allegro.pl/item1108179379_alan_109_antena_sirio_ml145_3_gratisy.html

 

Antena dobra?

Co myślicie?

jak chcesz się zrazić do CB i używać tylko jako antymiśka to zestaw może być

 

weź tą antenę ale radio już trochę lepsze, może jakieś starsze modele presidenta Wilson, Herbert lub niższa półka Harry I, II Johny I, II na allegro znajdziesz

A coś nowego do 300 zł bez anteny? Bo wolę coś pewniejszego niż jakiegoś używańca...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięi za tak liczne odpowiedzi na mój post, szuka starszego presidenta a max mogę dać 350zł bo aż tyle nie jeżdżę a chcę mieć koniecznie presidenta-bez szumów itp

może jakieś namiary na fora ... albo konkretne osoby

bo na giełdzie chyba nie ma czego szukać

wolałbym na allegro ew pogadam z lokalnymi sibirakami może krtoś coś ma i sie stestuje od razu ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności