Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Radio nie am odpowiadać nam tylko Tobie. Wiec uważam że jakiekolwiek polecanie konkretnego modelu jest błędem. Sam korzystałem z modelu 100+ i jakoś nie powiem złego słowa na niego. Są osoby (obecnie duża większość) dla których cb radio to substytut telefonu komórkowego. Radio szumiało, szumi i będzie szumieć :twisted: i to jest w nim piękne. Także nie skreślajcie modeli które nie mają Rf-gaina. Sam dość rozbudowany kombajn, a słucham na szumach i jakoś to mi nie przeszkadza. No ale dla większości radio cb to antymisiek i nic więcej, a szkoda.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jimixxx1

Chcę kupić jakieś w miarę dobre i tanie CB-radio...

 

CO powiecie o tym zestawie?

 

http://allegro.pl/item1112301209_radio_alan_102_plus_am_fm_antena_cb_115_ml_145.html

 

u tego samego sprzedawcy są jeszcze te same radyjka z innymi antenami. Pomóżcie proszę

Musisz dobrze poszukać...Za parę dych więcej kupisz Unidena 520 + Sirio As 100 MAG...Wydaje mi się,że niebo lepszy zestaw... :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mseifer

Ja się na tym nie znam kompletnie. Chcę poprostu żeby było w miarę tanie do 300 - 350 złotych z anteną... żeby było dobre...i żeby miał w miarę dobry zasięg. Nie wiem jaki zasięg jest optymalny....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jimixxx1

Ja się na tym nie znam kompletnie. Chcę poprostu żeby było w miarę tanie do 300 - 350 złotych z anteną... żeby było dobre...i żeby miał w miarę dobry zasięg. Nie wiem jaki zasięg jest optymalny....

Poprzeglądaj forum w temacie cb-radia i dowiesz się wszystkiego.Musisz sam zdecydować...Tak na marginesie; podałem przykładowy zestaw powyżej-mieści się w twoich widełkach i jest naprawdę świetny... ;-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KalimAbdul

Nie skreślam radia które nie ma rf gaina, po prostu mówię, że się przydaje. Jeśli o mnie chodzi CB to nie tylko anty-misiek, to swego rodzaju pasja ;-) To, że szumi i będzie szumieć, jak najbardziej się z tym zgadzam :D A może ALAN 48 BS??? Musiałbyś troszkę dołożyć... Jak nie masz floty na nowe, kup używkę, sam od tego zaczynałem :D Niestety moją pasję ograniczają finanse... A co do zasięgu to antena im dłuższa tym lepsza.

 

 

73!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup se unidena 520xl na allegro wyrwiesz za ok 2 stowki nowke i aneten midlanda ml 145 i masz zestaw jak talala :drunk:

Widzę że z homologacją są jakieś problemy o co chodzi?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość tomtom_68

Widzę że z homologacją są jakieś problemy o co chodzi?

homologacji już nie ma i raczej nie będzie na obecnie sprzedawane U520

jest zakaz wprowadzania do obrotu tych radyjek ale używać cały czas jeszcze można

 

homologacje posiadają radia sprowadzone przed 2005

 

jakoś nigdzie nie mogłem znaleźć potwierdzonej informacji o zatrzymaniu kogoś za posiadanie tego radia, są zatrzymania ale tylko za sprzedaż

 

w tej cenie jest to najlepsze radio ale pod warunkiem że jest dobrze przestrojone przez "prawdziwy serwis CB" nie przez domorosłego elektronika

wtedy nadajesz z U520 na #19 a słyszą cie na kanałach od #15 do #24

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim!

Zmieniam radyjno na wyższą półkę klasyk. Mam antenę relingową CTE ALAN 9 PLUS. świetnie stroi, dobra łączność.

Mój typ na radia(tylko PRESIDENT, do ok 300zł używane) to:

*president james

*president herbert

W tarsy jeżdżę czasami ale chcę mieć łączność dobrej jakości bo jak użwyałem swojego pierwszego ONWA TURBO i poptrzylem na np presidenty to szok.

RADIO MUSI MIEĆ FILTR OD ZAKŁÓCEŃ Z ALTERNATORA(zapomnialem jak to sie nazywa - ASC?)

PROSZE O POMOC W WYBORZE ew inne propozycje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności