Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnej gwarancji że na danym modelu osiągniesz dany zasięg. Długość anteny jest ważna dale równie ważny jest teren w jakim się znajdujesz, miejsce i rodzaj montażu oraz te same parametry u twojego korespondenta. Także mądrego wyboru życzę. I pamietaj dobra antena to długa antena.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra antena to sprawdzona dobra antena.30-40 cm zasięg od 4 do 10 km president floryda i tyle z krótkich nie problemowych,prostych w obsłudze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego TTI nie polecam sam przez chwile miałem 880 ciężko go ustawić i ogólnie za dużo bajerów nie potrzebnych i dosyć duże jak do osobówki no i te rażące podswietlenia na niebiesko, za 350 zł kupisz już presidenta johny II albo lafayette ermes obydwa są godne polecenia kwestia własnego wyboru.

 

Ja mam Onwe mk3 (cena 190 zł) już 2 latka i jestem bardzo zadowolony + antena lemm at-1200.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onwa jest w porządku, ale nie ma RFGaina i w 99% trzeba poprawiać zimne luty. 5001z z kolei jest bardzo dobrym radiem w cenie ok 300zł za nowe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TTI880 od 2 lat i działa bez zarzutu. Używam go codziennie i ani razu mnie nie zawiodło. Antenę mam SIRIO ML145 i zestaw oceniam jako dobry. Co do zbębnych bajerów radyjka. Mieć nie zaszkodzi. Czasami przeskanuję pasmo i dowiem się przydatnych rzeczy co i gdzie się dzieje. Pamięć 4 dowolnych kanałów też jest przydatna bo nie trzeba manewrować cały czas gałką. Tryb nasłuchu też jest pożyteczny bo gdy rozmawiam ze znajomym na innym kanale to nie przełączam radia tylko rozmowa się toczy na np 30 kanale a nasłuchuje 19 i jak się coś tam dzieje to radio automatycznie przełącza się.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Midland 5001z.

Mam to radyjko i jest naprawdę super.

W tej cenie będzie najrozsądniejszym wyborem.

No chyba że gabarytowo Ci nie pasuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość adam1344

Tego Midlanda 5001z ciężko będzie kupić bo nawet na Allegro jest tylko jedna sztuka.

 

Więc chyba się zdecyduje na TTI 771 tylko teraz mam problem jaką antenkę do tego wybrać. Mam na oku:

- Sirio AS 100

- Sirio Ml 145

- Hustler IC-100

- Wilson Little

 

Zależy mi na jak lepszych osiągach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym na twoim miejscu jednak poszukał Midlanda.

Miałem TTi 770 to praktycznie to samo radio co 771 i powiem że TTi przy Midlandzie wymięka.Midlanada 5001Z można porównywać z radyjkami do 500 zł.

Ja mam do niego podpiętą antenkę Sirtel Santiago i osiągam zasięgi ponad 20 km.

Czasami mam tak dobry odbiór że odpowiadam ludziom którzy są ode mnie o 15 km na całkiem innej trasie.W moim przypadku po drugiej stronie Wisły na starej A1.

Co do anteny to Sirio będzie najlepszym rozwiązaniem.

ML 145 to dobra antena i nawet z TTi powinna działać dobrze.

 

Przemyśl sprawę poważnie abyś później nie żałował.

Z własnego doświadczenia i wydanych pieniędzy wiem że lepiej od razu kupić lepsze radyjko niż później wymieniać i tracić kasę.

A TTi już na pewno nie kupie.

 

Linki do sklepów gdzie można kupić Midlanda 5001z:

http://www.cb-centrum.pl/?p=productsMore&iProduct=55&sName=cb-alan-midland-5001-z

http://www.bafomet.pl/?p=productsMore&iProduct=60&sName=midland-5001z

http://www.cybor-tech.com.pl/info.php?id=76627

http://www.armepol.pl/index.php?produkt=1644

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności