Skocz do zawartości

zakup CB-radio


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Poczytaj sobie: http://cbradio.devrise.com/wybor

 

To, że dane radio odpowiada komuś wcale nie oznacza,że będzie odpowiadało Tobie. Dlatego wybierając sprzęt trzeba kierować się indywidualnymi (swoimi) wymaganiami.

Jak kupowałeś samochód to tez się pytałeś innych jaki masz kupić czy miałeś swoje założenia :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za link czytałem już wcześniej.

 

samochód to co innego.

 

przy zakupie kierowałem się nadwoziem- przeznaczeniem, kosztami utrzymania, cenami części, funkcjonalnością , możliwością przeróbki na LPG no i oczywiście moimi funduszami. miałem sprecyzowane wymagania co do samochodu poza tym używałem przez jakiś czas rożnych aut i miałem porównanie jaki mi odpowiadał bardziej jaki mniej i z premedytacją wybrałem model i wersje.

 

Co do CB radia nigdy nie używałem tego urządzenia, nie mam doświadczeń więc skąd mam wiedzieć jakie mi będzie odpowiadało?? do czego ma mi służyć napisałem w poprzednim poście.

 

Myślałem że po to jest forum żeby użytkownicy mogli dzielić się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami i ewentualnie doradzali tym mniej zorientowanym w temacie??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OCorsaV16

Witam przepraszam że się wtrące ale rozglądam się za antena CB bo w mojej jest luźny kabel w magnesie i pewnie przez to jest słaby odbiór i wogóle mnie nie słychać ... Czy te anteny sa dobre? Używa ktoś takiej z radiem Midland?

 

http://allegro.pl/antena-cb-quer-fourth-zamiennik-president-florida-i1498966375.html

 

http://allegro.pl/cb-antena-georgia-874-sonar-delta-guma-hit-i1498167820.html

 

Z góry dzięki za pomoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór sprzętu to indywidualna kwestia. Można jeździć na zakupy np Scanią co nie oznacza, że Ty tez będziesz z tego rozwiązania zadowolony.

Nie wiesz jakie radio wybrać to kup obojętnie jakie z uwagi na, że nie potrzebujesz go do niczego innego jak dupochron.

Co do anteny im dłuższa tym większy zasięg łączności uda ci się osiągnąć w danym terenie.

 

Co do anten:

Nie wiem czy to można nazwać anteną. Skoro chcesz mieć zasięg łączności na zasadzie jak ciebie widzę to ciebie słyszę, możesz sobie jedna z nich kupić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Uniden 520 i antena ML145 (gdyby nie gwarancja na nadwozie to anteną byłaby Lemm 1000 Eagle w dachu)

Jestem zadowolony.

 

CB Radio to nie telefon komórkowy i musi szumieć, możesz kupić radio z ASC ale może za dużo wycinać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość OCorsaV16

Czyli nie kupywać? A antenka Hustler 100 cm dł to chyba jedna z popularniejszych co? Bo ją kupiłem razem z radyjkiem oczywiście używane no i teraz szwankuje... a strasznie dużo widze tych anten poza presidentami i tymi zamiennikami małymi do 30 cm ...

 

Ok swoja sprawe zamykam kupiłem nowa z hustlera i działa jak ta lala :D dzięki za odp pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za sugestie. o własnie takie wypowiedzi mi chodziło.

 

Uniden 520 i antena ML145 (gdyby nie gwarancja na nadwozie to anteną byłaby Lemm 1000 Eagle w dachu)

Jestem zadowolony.

 

CB Radio to nie telefon komórkowy i musi szumieć, możesz kupić radio z ASC ale może za dużo wycinać.

 

czy Twoje radyjko to coś takiego?

 

http://allegro.pl/okazja-radio-cb-m-tech-legend-ii-uniden-520-i1489884024.html

 

czy to radio jest porównywalne miedzy radiami Alan 102 lub Alan 109

 

jaka antena byłaby w miarę dobra??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy to radio jest porónywalne miedzy radiami Alan 102 lub Alan 109

Ja pier.... :confused: a czy audi A3 jest porównywalne do fiata Bravo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności