Skocz do zawartości

Pomocy XP


Gość PioGor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

osiadam wina o kodzie kazdemu znanym fckgw oraz drugiego razem z pakiem 2 r4d7t

i po instalacji tego z pakiem pisze masz 30 dni do aktualizacji szlak mnie trafia ładowałem go 3 razy wyłaczałem kabel zmieniałem w aktualizacjach i nic Kolega podał jakis plik co się wkleja do win32 i tez kicha Póżniej grzebałem w rejestrach zmieniałem jakies cyfry pozniej niby dzwoniłem i złe kody

BOze ludzie czy jest cos takiego zeby nie wiem łatwo to obejść coś wkleic podmienić

I tak czy potrzebne te aktualizacje Pack 2 czy nie jest bezpiecznie jak sie ma dobrego anty wira odpowiedźcie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP2 możesz doinstalować osobno. można nie używać sp2, ale radze poszukać w necie łatek na blastera i sassera... te dwa potrafię nieźle życie skomplikować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, następnym razem proszę nie używać CAPSLOCKA przy pisaniu tytułów postów. Proponuje również poszukać wersji, którą nie trzeba aktywować.

 

Najlepiej na jakiś stronach warezowych. Bądź torrentopodobnych. Bo wydaje mi się że to wina jest złej wersji instalacyjnej.

 

hehe zachęcam do kupienia wersji orginalnej, na allegro w przyzwoitej cenie można dostać.

 

Pozdrawiam

Holcu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch dni czytam Twoje posty i wciąż nie jestem pewien czy wiesz o co Ci chodzi.

Aktywacja i aktualizacja to dwie różne rzeczy.

 

Jeżeli się dobrze domyślam to do aktywowania możesz spróbować czegoś stąd:

http://www.crack-locator.org/

Przed uruchomieniem zalecam sprawdzenie zawartości programem antywirusowym.

 

Jeżeli chodzi o aktualizację to najlepsze jest to:

http://www.idg.pl/ftp/pc_13563/Autopatcher.XP.Full.luty.2007.pl.html

zawiera wszystkie uzupełnienia do Windowsa bez konieczności łączenia się z witryną Microsoftu.

 

A najlepiej radzi holcu, kup oryginał z SP2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zakupiłem oryginał tyle że za 330 PLN i nawet zacząłem używać OpenOffice i muszę się przyznać że świetni mi się na nim pracuje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie na początku też kiepsko szło, ale nawet z czasem polubiłem, a teraz już nie stanowi to żadnego problemu. Bardzo ciekawa rzecz (jedna z wielu) w OO to generacja pdf bez instalowania dodatkowych virtualnych drukarek :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w OO to generacja pdf bez instalowania dodatkowych virtualnych drukarek :wink:

Hmmm, czarna magia dla mnie.....virtualny napęd tak, ale drukarka?.... :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech... no w końcu nie musisz się na wszystkim znać :beer:

a tak na poważnie... z tą wirtualną drukarką to zasada jest ta sama co z napędem...

Zadaniem takiej wirtualnej drukarki jest drukowanie tylko nie na papierze a do pliku... jak chcesz się pobawić tym to możesz poszukać np: PDFCreator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności