Skocz do zawartości

duze spalanie gazu opla astry 1,6 16V


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

A co do skrzyni biegów mysle czy nie przerobic na manułal ale to kestwia dopiero na wiosne jak myslisz opłaca sie ?

daj se spokój... niewygodnie ci?

ja mam 2 automaty obecnie i wcześniej miałem

dla mnie nie ma lepszej skrzyni

jak chcesz auto na ściganki to tylko manuala, ale nie z taką padaką 1,6 16v tylko co najmniej 2,5v6 więc resztę dopowiedz sobie sam ;)

 

 

nie mogę znaleźć tej osłony na allegro pomożesz?

http://allegro.pl/item825680900_podszybie_astra_i.html

 

60 sekund

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

takie pod szybie mam ja myslałem ze jeszcze tam w srodku jest jakas osłona ... bwygodnie sie jezdzi nawet bardzo lesze manewry mozna nie raz robic a najelpsze jest ze jak jade np 160 włącze tryb sport to redukuje o bieg w dół i ciagnie jeszcze xD własnie sie tez nad tym zatanawiałem i czy nie kupic mondea 2,5v6 kumpel miał i super to jedzie

 

Poprawiłam ort/Tajga

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Ja mam podobny problem moja astra pali okolo 13 litrow gazu w miescie wymienilem sonde termostat filtry bylem na regulacji gazu opony zmienilem na 175 normalne jest w nich powietrze. Kontrolka cheek sie pali. Najlepsze jest to ze auto w trasie mi pali okolo 7 l. gazu ale musze miec obroty silnika powyzej 300 tys obrotow wtedy kontrolka gasnie i spalanie jest normalne nie wiem od czego to moze byc ma ktos jakies pomysly ??

 

[ Dodano: Sob Gru 05, 2009 23:52 ]

Dodam jeszcze ze jest to silnik 8 v 1.6 75 km wiec to duzo nie jest mojemu koledze ten sam silnik pali 10 gazu po miescie a 7.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość andrzej_m55

Kontrolka cheek sie pali

nie masz pewnie emulatora spalin

pali 10 gazu po miescie

takie spalanie to ja mam w automacie 3-biegowym ;)

Astra 1.6 v8 75

to by mogło znaleźć się w profilu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie masz pewnie emulatora spalin

andrzejku... emulatora sondy lambda ;)

 

przejęzyczyłeś się

 

takie spalanie to ja mam w automacie 3-biegowym

omega b x20xev 11 LPG miasto http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/cwaniak.gif

 

vectra b x18xe1 automat niecałe 10 LPG miasto

 

 

ja widzę jedynie wizytę u rzetelnego gaziarza, który przejrzy instalację i sprawdzi co jest, czego nie ma itp

 

kolego, skoro się świeci check engine, to jaki błąd ci wywala?

może od tego by warto zacząć?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywala mi blad p1405 czujnik polozenia zaworu recyrkulacji spalin. u gazownikow bylem zobaczyli mi cala instalacje wyregulowali ale nic nie dalo nie wiem co jest najlepsze jest to ze ten check gasnie jak auto jest na 300 tys obrotow i wtedy ma juz normalne spalanie. Moze to bedzie przeplywka hmm ale nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności