Skocz do zawartości

Słabe ogrzewanie w samochodzie pomocy


Gość drozdziel

Rekomendowane odpowiedzi

Ale ja nie wiem czy korek jest wporządku ponieważ nie wiem jak go mam sprawdzić . A nagrzewnica została wymienion dwa tygodnie temu na nową orginalna z GM proszę o jakieś porady :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość zbyszek670

Ale ja nie wiem czy korek jest wporządku ponieważ nie wiem jak go mam sprawdzić

Najlepiej nie wdając się w koszty to założyć od innej astry i zobaczyć efekt.Pytanie związane z bulgotaniem, sprawdź olej i płyn chłodniczy(czy normalne kolory)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wracajać do mojego tematu to chyba nagrzewnica niema znaczenia do tego że silnik sie długo nagrzewa jak wspominałem to po przejechaniu ok 20 km łapie 80'C a jak złapie 85 to sie włanza wiatrak a wymieniłem termostat i czujnik temp...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

To stanowczo za długo. miałem benzynę i przy -12* łapała temperaturze juz po 5km.Silniki diesla słyną z tego ze długo łapią temperaturę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie olej i płyn chłodniczy jest oki nie widac zadnego osadu zadnej mazi ani ciut ciut wiec nie wiem co z tym fantem zrobic co zrobic zeby to zaczeło normalnie grzać :)?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze nie sprawdziłem korka bo nie wiem jak mam go sprawdzic prosze napisac jakas instrukcje

 

[ Dodano: Sob Sty 23, 2010 17:12 ]

A drugi problem z mą asterką jest taki ze ucieka gdzies płyn chłodniczy...... Dojeżdzajac do pracy cały miesiąc co drugi dzien sprawdzałem płyn chłodniczy i wszystko było oki a dzisiaj rano patrze a tu zbiorniczek prawie pusty dodam ze paro krotnie juz tak miałem miesiac dobrze nawet czasami ponad i nagle trach obawiam sie ze mogła pójść uszczelka głowicy :) proszę mnie utwierdzic w przekonaniach lub zaprzeczyć moze jest jeszcze jakis inny problem

 

[ Dodano: Sob Sty 23, 2010 17:17 ]

Aha i dodam jeszcze ze widac na zderzaku z prawej strony taką tłusta kropke dosc duza tak jakby z płynu moze on gdzies tam uciekac .....I jeszcze jedno czy uciekajacy płyn moze miec cos wspólnego z z tym bulgotaniem po nacisieciu gazu prosze o odpowiedz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

kurcze nie sprawdziłem korka bo nie wiem jak mam go sprawdzic prosze napisac jakas instrukcje

Pisałem wczesniej jak to zrobic.Coz z tego ze Ci napisze jak sprawdzic jak nie masz warunkow.Pierwsze co to trzeba korek oczyscic z osadow,sprawdzic czy korek nie jest uszkodzony mechanicznie.mozna sprawdzić rowniez zawor korka na podcisnienie.

 

[ Dodano: Nie Sty 24, 2010 12:50 ]

no panowie piszecie o innych problemach a na mój nie pootraficie odpowiedzieć

Pisal CI Nowy72 co masz zrobic to sie upierasz ze nikt Ci nie pomaga.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności