Skocz do zawartości

Słabe ogrzewanie w samochodzie pomocy


Gość drozdziel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Własnie ze mi płyn ucieka robi sie duze cisnienie w przewodach od chłodnicy nie grzeje temperatura swiruje kopci na biało i mam wrażenie ze jest troche zmulony :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

to ja podłącze sie do tematu mam VA 1.8 B u mnie ogrzewanie tez jest slabe przy starcie silnika slabiutko grzeje dopiero po przejechaniu kilka kilometrow zaczyna dmuchac cieple powietrze ale tylko z bocznych wywietrznikow z srodkowego centralnego daje caly czas zimne powietrze i nie wiem czemu co moge zrobic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870

ze środkowego nawiewu zawsze leci zimne powietrze , wymień termostat bo to najprawdopodobniej jego wina , koszt to około 60 zł, tylko zachowaj rachunek bo przeważnie jeden na 3 nowe termostaty jest dobry :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

ze środkowego nawiewu zawsze leci zimne powietrze , wymień termostat bo to najprawdopodobniej jego wina , koszt to około 60 zł, tylko zachowaj rachunek bo przeważnie jeden na 3 nowe termostaty jest dobry :wesoly:

dlaczego leci zawsze zimne powietrze moze ktos wytlumaczyc :roll:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze środkowego

nawiewu zawsze leci zimne powietrze , wymień termostat bo to najprawdopodobniej jego wina

taaaaaaaaaaaaa

jasne

ja bym proponował wymienić auto... po co sie bawić szczegółami

 

kolego:

kadett czy calibra/vectra a ma właśnie tak, że ze środkowych leci zimne i termostat ma z tym tyle wspólnego, co ja z tobą...

 

dlaczego leci zawsze zimne powietrze moze ktos wytlumaczyc

tttm

 

ten typ tak ma

 

tak to jest skonstruowane i tyle

da sie to przerobić, jest troche zabawy ale sie da - ludzie przerabiali i leci ciepłe ze środkowych

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość szymi870

Arkos rozumiem , że jesteś moderatorem więc oczekuje się od Ciebie więcej uwagi przy czytaniu postów , przeczytaj cały wątek to zrozumiesz , że proponowana przeze mnie wymiana termostatu była spowodowana opisanymi problemami z ogrzewaniem w samochodzie... :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ale bądź uprzejmy robić to na tej zasadzie co moderzy:

daję cytat cudzej wypowiedzi i do niej się odnoszę

w chwili obecnej z twojego posta wynika jasno, że zimne ze środkowych jest wina termostatu

nawet patrząc od duupy strony też to wynika niestety

wprowadza to zamieszanie wśród świeżaków, którzy nie są zorientowani wogóle w temacie - mnie też to wprowadziło w błąd, sam widzisz moją wypowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności