Skocz do zawartości

uszczelniacze


Gość patryk1235

Rekomendowane odpowiedzi

Gość patryk1235

Witam!

 

Mam pytanie do osób które wymieniały w swoich maszynach uszczelniacze zaworów lub pierścienie olejowe ile taki zabieg kosztuje mniej/więcej .

 

pozdrawiam i czekam na odp.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Daniel GSi

uszczelniacze i pierscionki to w tysiacu powinienes sie zmiescic chyba. poza tym trzeba odrazu wymienic wszystkie uszczelki, pod kolektorami pod glowica, w 1500sie pewnie spokojnie zmiescisz, glowiice splanowac jeszcze powinno sie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedź do mnie.... zrobię ci za połowe tych cen co wypisujesz

żeś zajechał teraz że hej

 

uszczelniacz - 2-3zł sztuka

montaż za sztukę 10zł

komplet pierścieni goetze ok. 160-180zł

wymiana pierścieni przy jednej robocie ze zrzucaniem głowicy - niech będzie 350zł

planowanie głowicy 50zł

uszczelka głowicy 40zł

uszczelka kolektora ssącego 15zł

wydechowego 20zł

 

naliczyłem jakieś 750-800zł kompleksowo licząc jakby płacić za robocizne ale gdzie tam 1500 :super: nie strasz człowieka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

naliczyłem jakieś 750-800zł kompleksowo licząc jakby płacić za robocizne ale gdzie tam 1500 nie strasz człowieka

dolicz jeszcze kompletny rozrzad, plyn chlodniczy i olej z filtrami wszystkimi to tak ci wyjdzie, sory bo nie napisalem ze rozrzad tez wymienilem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

320-350

za to kupisz rolki, pasek i pompe, dolicz olej i plyn, filtr oleju powietrza, to sa grosze ale sie nazbiera i nie wiem co chcesz mi udowodnic, skoro wiem ile zaplacilem i mam na to fakture nawet na rowno 1400zl

 

[ Dodano: Czw Lut 18, 2010 15:01 ]

zreszta kolega patryk1235, napisal

ile taki zabieg kosztuje mniej/więcej

czyli juz wie ze od 750 do 1500 zalezy co i jak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz zrobić wszystko wg powyższego wykazu i na markowych częściach

to ta łączna kwota 1100 będzie nie wystarczająca

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co chcesz mi udowodnic

to, że co chwilę zmieniasz zdanie

najpierw walisz kwote 1000 a potem 1500 kompleksowo z uszczelkami

 

ja wyliczam po kolei to sie dowiaduję, że jeszcze rozrząd...

 

za chwile ci sie przypomni, że remont silnika robiłeś

 

skoro decydujesz sie pomóc koledze, to napisz konkretnie i szczegółowo ile i za co zapłaciłeś, a nie traktuj tego na zasadzie "a przypomniało mi sie jeszcze"

 

odnosze wrażenie, że próbujesz zrobić ze mnie idiote poprzez ciągłe przypominanie sobie czegoś

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi

to, że co chwilę zmieniasz zdanie

nie zmieniam zdania tylko zapomnialem tego dopisac, juz to poprawilem, nic nie mam zamiaru zmieniac w swojej wypowiedzi

za chwile ci sie przypomni, że remont silnika robiłeś

robilem dwa lata temu dlatego sie wypowiadam ile mniej wiecej zaplacilem, wiec nie widze problemu

po co robic z igly widly -

poprzez ciągłe przypominanie sobie czegoś

zapomnialem dodac kosztow rozrzadu, juz to zrobilem i wszystko gra, po co sie pienic :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Remontuje silnik 1,6 16

cennik:

 

-głowica sprawdzenie szczelności,wymiana uszczelniaczy,docieranie zaworów,planowanie 360 zł

-komplet uszczelek (cały silnik)+simeringi (wałki,wał,pompa oleju)+ tubka silikonu +filtr oleju 310 zł

-panewki korby 60 zł

-panewki wał 120 zł

-pierścienie 220 zł

-szlif wału 150

nie wspominam o szlifie bloku !

rozrząd kompletny 200 zł

podliczcie...

moja robocizna bezcenna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności