Skocz do zawartości

uszczelniacze


Gość patryk1235

Rekomendowane odpowiedzi

po co sie pienic :drunk:

a gdzie ktoś sie pieni?

to że wytknąłem nieścisłości w twojej wypowiedzi i pewnego rodzaju niekonsekwencję to piana?

dziwne masz poczucie... no ale nie widziałeś mnie spienionego, wiec to pewnie dlatego :drunk:

nevermind...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daniel GSi
ArKos, nie rob OT , wypowiedzialem sie , ty tez i nie wiem po co sie spierac o koszty, sa rozbieznosci, ale to normalne, zawsze szukasz powodu do sporu, ty weisz swoje a ja swoje a ze jestes wyroznionym uzytkownikiem to nie znaczy ze zawsze masz racje, bo w tym temacie obaj ja mamy, a ty probujesz mnie sprowokowac wytykajac mi bledy w tym co napisalem, niemyli sie ten co nic nie robi, a ze zapomnialem o czyms napisac to popawilem sie w nastepnym poscie, a kolega ktory napisal temat nawet sie nie odzywa, wiec pewnie na darmo moje i twoje starania :twisted:mehes, z robocizna dalby jeszcze wiecej chociaz robi wiecej ode mnie, wiec tyle rozbierznosci co userow :twisted:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam wszystkich, ludzie powiedzcie co to za remont głowicy za 360zł jestem z śląska cieszyńskiego pracuje na takim warsztacie za 360zł to jest jakieś partactwo a nie remont!:( koszty kompleksowej naprawy wraz z robocizną waha się około 800zł bez regeneracji popychaczy hydraulicznych ludzie... komplet rozrządu powiedzmy jako takiej firmy 440zł wraz z pompą wody dochodzą uszczelki pierścienie itp. 1500zł to bez zastanowienia bym oddał takiemu mechanikowi co by mi zrobił kompletny remont silnika i jeszcze zastanawiałbym się czy nie musiał go nad zorywać...... Lepiej dołożyć grosza niż potem dwa razy to samo robić :);)

 

Poprawiłem "regulamin 3,1"/ andrzej_m55

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jest wyraźnie napisane co było wymieniane ,robione i za jaka kwotę

 

głowica sprawdzenie szczelności,wymiana uszczelniaczy,docieranie zaworów,planowanie 360 zł

 

A na przyszłośc czytaj ze zrozumieniem

 

Jeśli naprawiacie głowice robicie to kompleksowo i łupicie klientów z kasy bez potrzeby jeśli np.są tylko zawory do wymiany,to ja dziekuje.

A warsztacie w ktorym robią mi głowice a zrobili kilkanaście jeszcze nie było reklamacji.

Dziwią Cie moje ceny mam z pierwszej ręki bez pośredników.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość golden2912

widze ze sie goraco zrobilo.

 

dodam od siebie ze zmienialem uszczlniacze na zaworach w swoim asteroidzie 1.4 16v bez zdejmowania glowicy. do tego trzeba miec specjalny przyrzad ktory na to pozwala i dosc cierpliwosci i prezycji.

 

uszczelniacze - 2zl sztuka

robocizna - 150zl

 

caly zabieg trwal 3 godz

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności