Skocz do zawartości

Auta miejskie


Gość guniak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GmsMetallica

guniak, dokladnie :wesoly: chyba nie bedziesz jedyny ;)

wesol, skad Ty masz takie wiedzie to nawet nie chce wiedziec ale pelen szacuneczek ;)

 

Panowie moze wesola wyslemy na jakis konkurs :wesoly:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie przesadzaj. Dla Was posiadaczy Opli, którzy nigdy nie mieli VW to może nowość... ale wbrew pozorom to żadna filozofia - wystarczy zamiast tutaj, posiedzieć na forum golfa i wiesz wszystko :wesoly: Chociaż to i tak temat o autach miejskich a nie chiptunningu VW.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem dlaczego koledzy tak się rozpisują na tema VW, ja jako miejskie auto poleciłbym corse z silnikiem 1.3 cdti, jest to dizel produkcji fiata ale bardzo udzany, koleżanka ma takie auto i jeździ i się śmieje omijająć stacje paliw, wg tego co ona twierdzi w trasie pali jej 3.7 w mieście koło 5 litrów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki wybór aut, że każdy musi znaleźć coś dla siebie... VW Golfy jak dla mnie, pomimo że pracuję dla tej marki, mają nudną linię i nie raczej bym się nie zdecydował na takie auto (chyba że Golf VI R).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość leszek 398

No tak,założenia tego tematu to tania jazda w mieście,bez komfortu,klimy itp.Tzw rozwożenie pizzy :beer: .A co powiecie o corsach,ibizach,pandach?

Jeśli chodzi o Pandę, to Twoja żona po przesiadce z CC na pewno byłaby zaskoczona na + ogólnie komfortem jazdy jaki może zapewniać tak małe pudełko (nie zapominajmy, że to jest segment A, a wspomniana corsa, ibiza, czy polo to już klasa :wesoly:

Tylko jest jedno ale :wesoly: .... dzięki rozbudowanej konsoli środkowej z drążkiem zmiany biegów (która może jest i funkcjonalna i ładna ;] ) wg mojej oceny miejsca na prawą nogę w Pandzie jest mniej, niż w naszej legendzie - Maluchu 126p :shock:

Choć pewnie, jeśli ktoś ma nóżki zgrabne niczym baletnica mu to nie przeszkadza, ja osobiście odczuwam duży dyskomfort :beer:

 

Co do tych "ukochanych" przez Polaków Golfów :beer:

Choć prywatnie odwróciłem się od niemieckich samochodów, a z VW już nieraz głośno się podśmiewałem ??? to ch o l e r a muszę przyznać, że akurat te Golfy mają coś w sobie, co chyba przyciąga tego Kowalskiego :beer:

Przykładowo taki standardowy golf IV generacji z benzyną pod maską....

Wsiadasz, odpalasz, ruszasz i od pierwszych metrów czujesz jakbyś tym autem jezdził od zawsze.... niczego nie trzeba szukać, przyzwyczajać się, uczyć, "wyczuwać" :beer: może nudno i bez jakiś "fajerwerków" ( w końcu auto jest na rynku już ponad 10lat) , ale dla przeciętnego użytkownika, aż do bólu poprawnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności