Skocz do zawartości

Przedmuch z korka wlewu oleju


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Kapiaca woda z wydechu tez jest w normalnych granicach - standardowa.

W koncu roznica temperatur jest dosc duza, wiec czemu by nie mialo byc pary wodnej z wody ktora przez noc zebrala sie w ukladzie wydechowym.

 

Jak ktos ma LPG to ilosc pary z wydechu jest znacznie wieksza - taki uboczny efekt spalania gazu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość brzoza
bialy dym przy uruchamianu jak jest zimny ,tym bardziej rano jak jest chlodno ,to chyba normalne... jak jade za ludzmi rano to im tez leci delikatnie bialy dym...u mnie tez delikatnie dmucha z korka oleju wiec to jest normalny obiaw.... zapal papierosa jak ci tak dmucha, ze sie papieros az wypala to chyba niedobrze:)....

 

kol. Bober.a jak kolega nie palący :) to trzeba go będzie reanimować w pierwszej kolejności a następnie silnik :wesoly: xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam jak odkrecisz korek i przylozysz reke i jak po paru sekundach jest brudna z oleju to jez juz nieciekawie ale jezeli twoja reka ma pare plamek tylko od oleju to jest wszystko ok nie ma sie czym przejmowac.U mnie np.dmucha z bagnetu i to bardzo mocno a niedmuchalo,bylem u trzech mechanikow posprawdzali powiedzieli wszystko ok ,no tak niech se dmucha a co tam ale do dzisiaj tak jezdze a minelo prawie 1,5 roku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Zrobię test z łapą i z cygarem:), może mnie to uspokoi.

Sprawdzałem w służbowej Cosiarce 1.2 i też dmucha, może ciut mniej intensywnie niż w mojej Asterce, ale dmucha.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Z twoich opowiesci wynika, ze "koncza" sie pierscienie.

Co do wspomnianego wczesniej chlapania, to przez korek bedzie chlapac, gdyz walek rozrzadu pracuje w oleju i olej z niego chlapie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Co do wspomnianego wczesniej chlapania

Ja nie wspominałem o chlapaniu, przez dziurę na korek tylko dmucha i to bez żadnych spalin.

Co do pierścieni to tylko jakieś przegrzanie mogło im zaszkodzić bo samochód ma dopiero 100 kkm przebiegu i raczej silnik nie wydaje się słaby.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Co do chlapania to zle zrozumiales zawsze bedzie chlapac, bo powoduja to obracajace sie walki rozrzadu. napisz jeszcze jak z odpalaniem. Przy bardzo duzych przedmuchach jest problem z odpalaniem silnika. Pozatym caly problem sprowadza sie do DOKLADNEGO okreslenia wystepujacych przedmuchow. Moze tak byc ze z silnikiem jest ok. Mi rowniez ciezko jest okreslic jak ma byc gdy bedzie zle. Napewno jest zle gdy po odkreceniu korka buch jak z lokomotywy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Odpala bardzo dobrze, pierwszy obrót rozrusznikiem i załapuje. Rzeczywiście ciężko ten podmuch opisać, może jakiś filmik zrobię ale jak żeby odzwierciedlić siłę dmuchania?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z1mEk, jak kapie woda, to normalka, nic się nie przejmuj.

Jak już masz chłodnicę wporzo, to zostaw opelota w spokoju, da sobie chłopak (dziewczyna, bo astra :znudzony: ) radę :wesoly:

 

Ja myślę, że u ciebie była tylko zamulona chłodnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności