Skocz do zawartości

Domykanie szyb z kluczyka w Zafirze.


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Witam.

Niedawno kupiłem Zafirę,ponieważ była strasznie zasyfiona dałem tapicerkę do prania.Zdemontowali nawet wykładzinę podłogową.Teraz zauważyłem że nie domykają mi się szyby w drzwiach lewych przednich i tylnych lewych gdy chcę wszystkie domknąć kluczykiem.Z prawej strony wszystko jest OK.Zanim dawałem do prania wszystkie działały.Gdzie mogę szukać przyczyny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 34
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous

Witam

Powodów nie domykania szyb może być kilka , jeżeli fachowcy odkręcali boczki drzwi do prania to coś nie dokładnie musieli zrobić , przecież pod poszyciem są serowniki i siłowniki.Jeżeli do mycia uzywali chemii w sprayu no to róznie bywa ze złaczami zwłaszca w drzwiach , po rozłaczeniu i osuszeniu i ponownym złaczeniu będzie lepiej.

Moim zdaniem usterka tkwi w samum monażu po praniu tapicerki , ach jeszcze sprawdz jak zdejmiesz boczki prowadnice czy są choć troszkę posmarowane tam też jak za sucho to bywa róznie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Witam ponownie.

Boczków nie ściągali tylko podłogę,ale szyby mogę podnosić i opuszczać,tylko opuszczają się i podnoszą tak długo jak długo trzymam przycisk,brakuje podtrzymania żeby same się opuszczały lub podnosiły gdy dłużej przytrzymam przycisk.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Podpowiedzcie mi czy w Astrze G jest też domykanie szyb z kluczyka? Mam szybki w prądzie z przodu i oczywiście centralny. Domykanie działa jak przekręcę kluczyk w zamku w drzwiach i przytrzymam. Czy jest taki patent też z kluczyka? Bo jak zamykam i przytrzymam to nie działa i właśnie nie wiem czy jest jakiś patent na to, żeby zadziałało czy po prostu nie mam takiej opcji ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

Domykanie działa jak przekręcę kluczyk w zamku w drzwiach i przytrzymam. Czy jest taki patent też z kluczyka?

Chyba coś pokręciłeś ???

Zapewne chodziło o pilota w kluczyku.

Z pilota jak przytrzymasz dłużej to drzwi się ryglują, żeby domknąć szyby trzeba kluczyk włożyć i przekręcić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, żeby się okienka domykały jak nacisnę na pilocie przycisk zamykania (jak to jest np w VW)... Ale pewnie tego nie ma w Asterixach... A szkoda bo kozackie bardzo ??? no i praktyczne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności