Skocz do zawartości

Zmiana języka w komputerze Zafiry


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Cześć. Jestem pierwszys raz na forum. Zwracam się do Was z pytaniem o to czy istnieje mozliwość zmiany języka w komputerze Zafirki z Belgijskiego :D na polski. Czytałem na forum że coś takiego jest możliwe ale po zmianie kodu w kluczyku. Proszę o info. Zafirka 2,0dti 2000r. Dzięki i witam wszystkich.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Tomas_LBN

Języki są zaimplementowane w wyświetlaczu.

W mojej zafirze udało mi się zmienić na angielski bez odwiedzania serwisu.

Jedna z opcji w radiu ccrt700 to zmiana języka i okazuje się przypadkiem, że zmiana ta jest globalna.

W innym przypadku z tego co wiem to serwis i podpięcie do techa rozwiąże temat ale tylko do języka angielskiego.

Dopiero po 2002 montowano wyświetlacze z większą liczbą języków w tym i polskim.

U mnie, i pewnie u ciebie też, jest języków ze 6 (w tym rosyjski jak dobrze pamiętam) ale polskiego nie ma.

 

Pozdrawiam

Tomek

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dzięki za info może okazać się pomocne bo ciężej mi się będzie nauczyć Belgijskiego, Angielskiego używam w pracy. dzięki jeszcze raz tylko przydała by mi się instrukcja do radia w tym aucie i rozdział o zmianie języka w nim. W mojej nic o tym nie jest napisane. szkoda że tylko instrukcja do radia jest po angielsku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja miałem język francuski.W serwisie Opla powiedzieli mi że zmiana na polski (o ile się da)kosztuje 80zł.Niestety się nie dało.Zmienili mi na angielski i za to kasy nie wzięli.Tylko musiałem podjechać dwa razy bo z początku wskazania zużycia paliwa,średnia prędkość itd pokazywało głupoty.Gdy podjechałem z reklamacją okazało się że zapomnieli w komputerze zmienić kod kraju.Jeszcze raz podłączyli interfejs przeprogramowali i teraz jest Ok.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No tak mi też zmienili niestety na angielski (w tym roczniku nie możliwe jest zmienić tona Polski) no i od razu z grubej rury komp mi powiedział że mam żarówkę :wesoly: do wymiany. Angielski jest przystępny dla ludzi Belgijski niestety nie :mrgreen:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Ja przed zakupem pojechałem do ASO na sprawdzenie. Przy okazji poprosiłem o zmianę języka na polski. Dwóch "speców" nie umiało tego zrobić. Tzn. wiedzieli, że się da, ale nie wiedzieli jak, bo nie mogli znaleźć polskiego na liście.

Zawołali kolegę, który przyszedł, ustawił turecki i zrobił się polski :wink:

Dałem chłopakom 40zł żeby na butelkę wystarczyło, ale równie dobrze mogli to zrobić za mniejszą kasę. 80 zł to lekka przesada, bo robota żadna

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności