Skocz do zawartości

Zmiana języka w komputerze Zafiry


Rekomendowane odpowiedzi

I to ciekawostka bo byłem swoją Zafirą w Autoekspercie i mimo , że wcześniej zapewniali że ustawią Polski nie udało się , mam wersje z Niemiec Njoy , w ogóle nie można techem uaktywnić tureckiego , gość stwierdził , że poprostu w wyświetlaczu nie ma tego języka czy tam w komputerze wgranego i by musiał znaleźć jakiś taki sam , który ma Polski zgrać z epromu i zaprogramować w moim i dopiero uaktywnić.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 152
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Przeczytałem prawie wszystkie posty na ten temat.

Czy ktoś zmieniał język na polski w zafirce z ncdr 1100 z kolorowym wyświetlaczem ?

W serwisie opla w Pile stwierdzili, że nie ma takiej możliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Czytam wasze posty i aż mnie skręca u nas w Opolu w serwisie goście zaśpiewali sobie za zmianę języka ------UWAGA UWAGA -------------- 3 5 0 PLN ------------ chyba ocipieli (sory za słownictwo) pewnie są tacy cwani bo w opolskim są tylko dwa sewisy Opla :piwo::((((( ???:wink:

 

Więc mam pytanko czy mówiąc o tych tewchach serwisowych to tylko tech Opola czy jak pojadę do serwisu z techem Boscha to coś da???

 

[ Dodano: Sro Wrz 17, 2008 17:37 ]

Więc juz jestem szczęśliwym posiadaczem zafiry w której komputer "gada" po polsku :)

w nawiazaniu do wczesniejszego postu to zadzwoniłem do drugiego ASO w woj. opolskim i gość powiedział że biorą za to 150 PLN za podłączenie kompa i 20 dyszki za zamiane języka (rezem 170 PLN porażka) tyle wporzadku że gość zapewnił że w przypadku nieudanej próby zmiany jezyka nie wezmą nic.

Nie dałem za wygraną i poszukałem blisko siebie i znalazłem w NYSIE gość ma kompa serwisowego Opla i zmienił mi na poslki (oczywiście w meni ustawiając na turecki - ale jaja) oczywiście wszyscy mechanicy z którymi rozmawiałem parzyli się na mnie troche dziwnie - co zacherezja ja wygłaszam turecki to polski???? a my serwisanci nic o tym nie wiemy???

Najlepszy numer jest taki że moja zafira too nie autko sprowadzone z zagranicy tylko kupine w salonie w Polsce w Warszawie w salonie Opla - bez komentarza.

 

:shock:;)http://localhost/opel/ipb/public/style_emoticons/default/biggrin.gif :wino::wino::wino::piwo:

 

Ps jek ktoś chce namiary na gościa w Nysie to nich pisze na emalila do mnie, nadmieniam ze gośc ma WSZYSKIE kompy serwisowe!???!???!???!???!???!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna to zrobic zwykłym interfejsem np Opel Scanner do tego dobry program który odczytuje i zapisuje pamieci eeprom/flash/ram z wybranych sterowników i wtedy da sie zmienic jezyk nawet wgraz z innej nie koniecznie w ASO.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem nowy więc jak się pomylę to nie krzyczcie - OK.

Proszę o jasną odpowiedź na pytanie (bo nie znalazłem):

Zafira 2,0 dti, Belgia, 2004, komp+navi(ncdr 1100)

czy da się podmienić na j.polski a jeśli tak to proszę polecić kogoś w okolicach Oświęcimia

Pozdrawiam :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności