Skocz do zawartości

Jak działa nawiew climatronic w ASTRA H ?


Gość sph3r3

Rekomendowane odpowiedzi

Irenka! Zmień serwis,ja polecam chłopaków z Dixicar w W-wie pomimo odległości warto. Jeśli gwarancja się skończyla a serwis usterkę naprawiał nieskutecznie to gwarancja na tą część dalej obowiązuje. Jeśli nie,pamiętaj masz jeszcze rękojmię. K.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za dobre rady, będę nadal cierpliwie czekać a jak nie to nawet do Warszawy jak mówicie.To jest mój drugi opel i do tej pory się nie zawiodłam, pierwszym jeździłam 11 lat i tylko benzynę lałam mam nadzieje, że jak naprawią co spieprzyli to tym też trochę pojeżdżę.Pozdrawiam i szerokiej drogi życzę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest mój drugi opel i do tej pory się nie zawiodłam, pierwszym jeździłam 11 lat i tylko benzynę lałam

masakra jak mozan tak nieodpowiedzialnie obchodzic sie z autem

i kup tu potem samochod "od kobiety"...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj go zostawiłam w serwisie miał być na dziś okazało się ze będzie może w poniedziałek.Pieprzą że do Niemiec dzwonili bo niewiedzą co jest k.... mać.Jestem bezsilna bo 17 skończyła się gwarancja i nie mam gdzie pojechać muszę kontynuować u tych idiotów.

i po co takie slowa wulgarne używasz? myslisz ze to takie proste? Pracuje w takim wlasnie ASO opla i myslisz ze tak dotknie sie auta i w 5 minut postawi diagnoze. Wiesz co sie dzieje ja postawie zla diagnoze i okaze sie ze czesc ktora wymienilem na gwarancji byla dobra a przyczyna bylocos innego?? Pewnie nie bo niby skąd. Odpowiem ci musze za nia zaplacić. Wiec nie gadaj ze tam idioci pracuja. Do niemcowni czy nawet do Warszawy to kazdy serwis dzwoni nawet kilka razy dziennie w sprawach trudnych nie do rozwiazania. Najlepiej jest miec czesci na podmianke ale na magazynie tego typu czesci nie bedzie. Nasz magazyn ma czesci na 6 miljonow PLN i mozna powiedziec ze mamy tylko filtry, klocki ham. itp rzeczy.

 

W tego typu przypadkach postepuje sie wg procedur TIS'a. Najlepiej o objawach albo kodach bledów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SORY WESOL http://forum.opel24.com/images/smiles/cheers.gif uczciwi mechanicy też są.Ale zrozum zniecierpliwionego klienta takiego serwisu.Oddaje auto bo nie działa nawiew,lokalizacja usterki trwa ok. 2 godz. wracam do domu taxi.Potem odbieram znów taxi i czekam na części ok 1mies.Niestety nie da się jeździć bez nawiewu na przednią szybę w deszczowy dzień.Potem znów odstawiam i znów taxi.Dzwonią że gotowy i jest OK.Odbieram nie sprawdzam bo ufam w drodze okazuje się że nie jest OK. I tak powtarza się trzykrotnie za czwartym razem już sprawdzam przed odebraniem, oczywiście nie działa.Jak to się dzieje? Czy mechanik nie jest ciekaw czy udało mu się usunąć usterkę?I tak z czekaniem na części i oczekiwaniem na termin badania trwa to 6 miesięcy.Sory ale brakuje mi już cierpliwości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności