Skocz do zawartości
sekret6

Zbiornik paliwa - Benzyna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Wycieka mi paliwo-prawdopodobnie z baku, który jest częściowo pordzewiały. Szukam zamiennika lub używki bo za nowy krzyknęli mi w serwisie 1,5tys. Proszę o pomoc. Podzwoniłem po wielu szrotach i szukałem na allegro. Bez rezultatu. Czy Opel Corsa z 2003 ma podobny zbiornik?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem inny, musisz szukać z agili.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam. ja też miałem problem ze zbiornikiem paliwa. kupiłem nowy w serwisie za około 1,400 zł. był zgnity cały .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przedsiębiorca General Motors Poland Sp. z o.o. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, że niektóre samochody Opel model Agila A mogą stwarzać zagrożenie dla bezpieczeństwa użytkowników.

Polski dystrybutor marki Opel poinformował, że w niektórych samochodach Opel Agila A ze względu na niewłaściwe wykonanie powłoki zbiornika paliwa, pokrywająca go farba niewystarczająco przylega do powierzchni blachy. Może się to przyczynić do wystąpienia szybszej korozji zbiornika paliwa.

Na rynku polskim kampanią wyborczą z tego powodu objętych jest 2 571 samochodów. Lista numerów VIN w załączniku.

Przedsiębiorca zawiadomił autoryzowane serwisy prowadzące sprzedaż na terenie Polski o prowadzonej kampanii naprawczej. Serwisy te powiadomią właścicieli pojazdów objętych kampanią i zaproszą na wizyty, w celu sprawdzenia zbiornika paliwa oraz dokonania jego wymiany, jeśli zostanie wykryta ww. usterka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciekawe... Dotyczy to aut z polskich salonów? A co z tymi sprowadzonymi z zagranicy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi