Skocz do zawartości

kąt wtrysku


Gość asterix

Rekomendowane odpowiedzi

to juz nie wiem co moze przeplywomierz ,doslownie zagadka az nie do pomyslenia ,jak moze sie cos samo naprawic ,teraz auto mul jak sie samo naprawi to nie do poznania samo wyrywa do przodu i to z kazdego biegu,

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmień przepływkę, przypominam sobie podobny przypadek w vectrze B, błędu nie było, auto muliło. Wymieniliśmy przepływkę na zamiennik błąd wywaliło i auto dalej muł. Później zakupiliśmy sprawną używkę i autko ożyło :piwo:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wydać się to banalne ale czasami luzują się lub przestawia się czujnik halla w pompie wówczas są dziwne zachowania silnika. Jest tam nieduży ruch na tym czujniku ale wystarcza aby zmienić parametry pompy. Można to zaobserwować na wskazaniach dawki rzeczywistej i żądanej paliwa po podpięciu kompa. Przerabiałem to u siebie po zmianie sterownika.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podmień przepływkę, przypominam sobie podobny przypadek w vectrze B, błędu nie było, auto muliło. Wymieniliśmy przepływkę na zamiennik błąd wywaliło i auto dalej muł. Później zakupiliśmy sprawną używkę i autko ożyło :piwo:

ciekawe skad wziac ta sprawna do mojego auta oryginal kosztuje 570zl

 

dodano

Może wydać się to banalne ale czasami luzują się lub przestawia się czujnik halla w pompie wówczas są dziwne zachowania silnika. Jest tam nieduży ruch na tym czujniku ale wystarcza aby zmienić parametry pompy. Można to zaobserwować na wskazaniach dawki rzeczywistej i żądanej paliwa po podpięciu kompa. Przerabiałem to u siebie po zmianie sterownika.

zmienic parametry pompy tzn w jaki sposob u mnie jest pompa dwuwtyczkowa ,a gdzie konkretnie znajduje sie ten czujnik moze mozna go wymienic albo sprawdzic jakos jest mocowany w pompie czy znajduje sie w srodku pompy i bez rozbierania jej sie nie obejdzie

 

scaliłem posty/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik to ja moge sobie kupic za 100zl ja potrzebuje o numerze 0281002478 ktory kosztuje 570zl tylko po co kupowac skoro nie wiadomo czy to to jest

usunąłem zbędny cytat/daro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiennik to ja moge sobie kupic za 100zl ja potrzebuje o numerze 0281002478 ktory kosztuje 570zl tylko po co kupowac skoro nie wiadomo czy to to jest

racja, jesli przypływka to tylko bosch oryginał.

tylko już raz ci kiedyś pisałem, jedz na porządny komputer i niech sprowadzą parametry silnika, wartości, przepływki, innych czujników to będziesz wiedział. tak to można w nieskończoność,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porzadny czyli gdzie , bo szukam kogos z lubelskiego kto by mi pomogl sprawdzic na techu ale nie ma chetnych, ci w serwisach to sa jacys ograniczeni podlaczaja komputer i odczytuja bledy i ewentulanie kasuja a o sprawdzeniu parametrow to juz dla nich czarna magia, mialem z poduszka tak, 3 razy mi kasowali blad poduszki a ona dalej sie swieci ,dlatego wolabym zeby ktos kto ma interfejs i troche wiedzy sprawdzilby mi to oczywiscie odplatnie

 

usunąłem zbędny cytat/daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności