Skocz do zawartości

poprawa wydajnosci internetu/komputera


kicaj

Rekomendowane odpowiedzi

hej

http://www.przyspieszkomputer.pl/#speed_ts

zna ich ktos?

zeby skanowac trzeba zapisac i uruchomic plik sic!

co do polepszenia wydajnosci internetu to nie wierze ale komp zapewne jest mozliwy

a moze znacie inne programy do poprawiania wydajnosci?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np CCleaner.

 

Czasami warto też przeskanować ComboFix ale trzeba przy nim uważać i nie zamykać go zanim nie skończy.

 

Co do tego co pytasz, to on taki za darmo to nie jest :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regularnie używać programu typu CCleaner lub Easy Cleaner.

Od lat ich używam przed każdym wyłączeniem komputera oraz instalacji i deinstalacji programów.

Internetu nie przyspieszy żaden program, łącze jakie jest takie pozostanie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

start-> uruchom-> wpisujemy "msconfig" -> uruchamianie , i odznaczamy niepotrzebny smiec przy starcie systemu, oczywiscie polecam program ulltmateDefrag do defragmentacji dysku co jest jedna z ważniejszych rzeczy jesli chodzi o zapis i odczyt danych na dysku, sprawdz recznie czy na dysku nie pozostały Ci smiecie po demach itp jesli uzywałes,

 

poprawiłam ort/Niedźwiedź

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym popierał piractwo ale jesli komus zalerzy na szybkosci kompa mozna sciagnac z torrentow przerobiona wersje windowsa tylko z potrzebnymi składnikam a jeszcze lepiej to sie na linuxa przezucic ale do pingwina trzeba sie przyzwyczaic

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerobiona wersje windowsa tylko z potrzebnymi składnikam

Korzystałem kiedyś i nie polecam, niewiele można zdziałać na takim ogołoconym Windowsie.

 

jeszcze lepiej to sie na linuxa przezucic ale do pingwina trzeba sie przyzwyczaic

Otóż to :help:

Ja już od kilku miesięcy w domu korzystam z Ubuntu (co widać po logo w prawym dolnym rogu okienek z moimi postami).

Tu wszystko jest-podłączasz urządzenie a ono natychmiast działa, nawet sieć działa troszkę szybciej niż na Windzie.

 

do pingwina trzeba sie przyzwyczaic

To prawda, dla osób które są na bakier z komputerem moze być kłopotem przejście z Windy na Linuxa.

Ja z racji zawodu szybko ogarnąłem Pingwina, w razie jakichkolwiek problemów jest forum Linuxa, tam można znaleźć wiele wiele odpowiedzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beherit napisał/a:

jeszcze lepiej to sie na linuxa przezucic ale do pingwina trzeba sie przyzwyczaic

 

 

Otóż to :)

Ja już od kilku miesięcy w domu korzystam z Ubuntu

problemem jest nie przejscie na linuxa, ale programy ktore uzywam :)

czesc z nich chodza tylko pod windowsem a za czesc zaplacilem sporo kasy :)

To prawda, dla osób które są na bakier z komputerem moze być kłopotem przejście z Windy na Linuxa.

nie zgodze sie, w obecnych czasach wersje okienkowe linuxa sa tak przyjazne ze nie ma zadnego problemu z przestawieniem sie. no moze kwestie instalacji, ustawien sa inne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności