Skocz do zawartości

Magnetyczna nakładka na filtr Oleju


Gość Orbit

Rekomendowane odpowiedzi

myślalem aby samemu coś takiego zrobic , na Allegro mozna kupic magnesy neodymowe , ale także mozna kupic sruby magnetyczne do miski olejowe :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

myślalem aby samemu coś takiego zrobic , na Allegro mozna kupic magnesy neodymowe , ale także mozna kupic sruby magnetyczne do miski olejowe

Orbit, a gdzie chcesz to zastosować chyba nie w astrze :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie ? czy myslisz ze w silniku Astry nie produkuja sie opiłki ? sam chce zrobic cos takiego z magnesów neodymowych . Zastanawiam sie tylko nad obudowa Fitra , nie za bardzo pamietam czy jest metalowa czy Plastikowa .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

czy myslisz ze w silniku Astry nie produkuja sie opiłki ?

Jeżeli silnik ten produkowałby opiłki to dlaczego te silniki mają tak duże przebiegi :beer: a mnie się wydaje że to następny patent z cyklu jak "magnetyzery do silnika benzynowego na zmniejszenie spalania" i już ktoś sobie kasę nabija :( Pzdr.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: durze przebiegi ... ... czytajac to forum jestem przerazony jakie ludzie maja problemy z samochodoami , Turbiny pompy , i inne przypadłosci to norma i mowimy o durzych przebiegach ? Wejdz na fora VW lub skody zobaczysz durze BEZAWARYJNE przebiegi ...

Moj samochód ma 17,000 km dwa razy były powazne naprawy gwarancyjne , wiec robie wszystko aby jakis tam przebieg zrobic , miałem w zyciu kilka samochodów, ale nigdy nie obchodziłem sie z nim jak z jajkiem , a teraz niestety tak robie .

Magnes na filtrze to nie Magnetyzer , jego zadaniem nie jest zmniejszanie spalania a wyłapanie tego co moze zniszczyc pompe lub turbine ...a kazdy zrobi co zechce ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek670

Magnes na filtrze to nie Magnetyzer , jego zadaniem nie jest zmniejszanie spalania a wyłapanie tego co moze zniszczyc pompe lub turbine ...a kazdy zrobi co zechce ...

Wiem co jest co ale dla mnie to następny wynalazek http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/excl.gif

Moj samochód ma 17,000 km dwa razy były powazne naprawy gwarancyjne ,

To jak takie coś zastosujesz to na gwarancje już bym nie liczył :urodziny: a chyba lepiej niech się popsuje na gwarancji i to poprawią niż ma się gwarancja skończyć i kaplica-koszty pokrywasz z własnej kieszeni.

Wejdz na fora VW lub skody zobaczysz durze BEZAWARYJNE przebiegi ...

Nie muszę wchodzić bo widzę naocznie te bezawaryjne :lol: przebiegi, czwórka odjechała na lawecie bo mróz ją pokonał, w pasacie turbina gwizda jak zimny silnik, ach wszystkie autka bezawaryjne jak ich nie mamy :lol:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość huri_khan

:lol: durze przebiegi ... ... czytajac to forum jestem przerazony jakie ludzie maja problemy z samochodoami , Turbiny pompy , i inne przypadłosci to norma i mowimy o durzych przebiegach ?

A ilu ludzi ma samochód z oryginalnym przebiegiem ?

Jak widzę że ktoś kupił 10 letniego diesla z przebiegiem 129 tyś km i pisze że mu pompa padła przy stanie 130 tyś km to z szkoda gościa bo ma zapewne licznik cofnięto o 200 tyś.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taka zima jak teraz mamy to akurat niema dziwne . mi takze padł akumulator ..

 

:lol: durze przebiegi ... ... czytajac to forum jestem przerazony jakie ludzie maja problemy z samochodoami , Turbiny pompy , i inne przypadłosci to norma i mowimy o durzych przebiegach ?

A ilu ludzi ma samochód z oryginalnym przebiegiem ?

Jak widzę że ktoś kupił 10 letniego diesla z przebiegiem 129 tyś km i pisze że mu pompa padła przy stanie 130 tyś km to z szkoda gościa bo ma zapewne licznik cofnięto o 200 tyś.

no ja mam http://forum.opel24.com/public/style_emoticons/default/excl.gif to chyba w Czechach wprowadzili Krecenie liczniekem do kodeksu karnego , grozi za to wysoka kara , dlaczego u nas tego nie zrobią ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na wyniki.

ja co zmieniam olej nie widzę jakoś w nim specjalnie opiłków i innych farfocli :D

ani w spuszczonym oleju ani na filtrze. szału nie ma

astra jest stara nie ma żadnych magnesów na filtrach, misce itd - nie miała i nie będzie miała :D

a jeździ i jeździ :?:

 

usunąłem zbędny cytat/daro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności