Skocz do zawartości

C20xe kod 94 za wysokie napięcie


Gość Mariox30

Rekomendowane odpowiedzi

brakuje tej blaszki :?:

 

czy ktoś podejmie się zrobienie otworu i gwintu w wałku i w którym dokładnie miejscu to zrobić ??

nie chciał bym zmieniać wałków bo ok. 35kkm temu był robiony remont głowicy w krakowie przez poprzedniego własciciela za ok 2500 zł więc silnik jest w dobrym stanie dół też był sprawdzany, jedynie wiercić.

napięcie jest oki. koleś zmierzył u siebie i jest tak samo .

daje link do fotki mojego wałka

 

http://img405.imageshack.us/i/waekw.jpg/

 

w najgorszym wypadku trzeba kupić 2 wałki lub tylko jeden z motronika 2.8 i wymienić czy trzeba zaś głowice dawać gdzieś do zrobienia ??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

W najgorszym wypadku tylko wałek wydechowy.

Przekręcasz na niego koło rozrzadu i reszta pasuje.

Poczekaj do niedzieli wieczorem, postaram się zrobić fotke z viki ML 2.8 i może ci zwymiaruje otwór na śrube.

Na dole masz taki przycisk "pomógł" :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin 78

W najgorszym wypadku tylko wałek wydechowy.

Przekręcasz na niego koło rozrzadu i reszta pasuje.

Poczekaj do niedzieli wieczorem, postaram się zrobić fotke z viki ML 2.8 i może ci zwymiaruje otwór na śrube.

Na dole masz taki przycisk "pomógł" :D

da się rade :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki panowie za pomoc ;) teraz nie wiem co robic czy szukać wałka z m2.8 i przekręcić koło rozrządu czy wyciągnąć ten i wiercić ;)?

da radę wyciągnąć wałek bez odkręcania głowicy ?? czy jednak trzeba ściągać ?

ma ktoś taki wałek C20xe m2.8

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin 78

dzięki panowie za pomoc :beer: teraz nie wiem co robic czy szukać wałka z m2.8 i przekręcić koło rozrządu czy wyciągnąć ten i wiercić ;)?

da radę wyciągnąć wałek bez odkręcania głowicy ?? czy jednak trzeba ściągać ?

ma ktoś taki wałek C20xe m2.8

a po co chcesz zdejmować głowe :beer: wyciągasz sam wałek i juz ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmujesz tylko pokrywę głowicy, wypinasz rozrząd, odkrecasz mostki i wyjmujesz wałek.

Poczekaj na wymiary, jak sam nie dasz rady, to w jakimś zakładzie mechanicznym ci to spokojnie zrobią.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki to szukam tej blaszki ale pewnie muszę kupić wałek z blaszką ;)

co jeszcze kupić uszczelniacze wałków ? rozrząd był wymieniany 30kkm temu to wymienię tylko pasek . poci mi się pod pompa oleju to od razu tam może zrobimy na jakimś dobrym silikonie i kupię ten symering na wał ? będzie spokój. raczej to będę robił u znajomego co ma warsztat u mnie w garażu brak światła i -15 ;) pozdrawiam i dzięki jak doprowadzę do stanu normalnego stawiam tyskie :beer:

jak ktoś by miał wałek z blaszką albo blaszkę kupuję .

 

wałek prawdopodobnie już będę miał -za 2h koles ma mi dzwonić ile będzie chciał $

tylko nie wiem czy wiercić w tym moim jak jest w dobrym stanie czy podmienić :beer: ale nie wiem w jakim tamten będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności