Skocz do zawartości

podnoszace sie obroty corsa b 1,4 16v


Gość michalmichal88

Rekomendowane odpowiedzi

Gość michalmichal88

od dłuzszego czasu mam problem!gdy zapalam auto na zimnym silniku obroty na momet podnosza sie do 2 tys.gdy wyłaczy sie ssanie i wrzucam bieg jest wszystko ok ale gdy wcisne sprzegło i chce zmienic na 2 bieg to obroty sie podnosza i chwile podtrzymuja a potem spadaja i tak az do 5tego biegu. dopiero po porzadnym nagrzaniu sie silnika problem znika.mysle ze to jest tez wina wysokiego spalania nawet do 14litrow na 100km w miescie.prosze bardzo o pomoc!dziekuje i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, jak uruchomię to czasami obroty wrosną do 1600 i spadną do 1100 bo ssanie. Też podczas zmieniania biegów gdy wcisnę sprzęgło to obroty minimalnie podskoczą i spadają do odpowiednich. Tak jak by się na sekundkę zawieszały.

 

Ale co to jest to nie mam pojęcia. Może kiedy dojdę do tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalmichal88

drwal85!jak sie dowiesz z innego zrudła niz forum to napisz to na tej stronie chetnie sie dowiem o co chodzi!!mysla ze sie nom jakos rozwiazac ten problem!!a jak mozesz to napisz jakie mosz spalanie!!z góry dzieki :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość robertnet

michalmichal88, jak mi nie poprawisz błędów to posty poleca do kosza- co to za pisownia!!

Co do falujących obr, najpierw zaczynamy od siln. krokowego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wie ktos cos na temat tej przypadłosci

Na początku działu corsy jest napisane , jak zczytać samemu błędy z komputera . To bardziej pomoże , bo w tej chwili to jest zgadywanie , ze wskazaniem na sondę lambda .Napisz jak sprawdzasz spalanie , bo ostatnio ludzie dziwne rzeczy piszą ( " wlałem za 50 , a on zrobił 70 km" :) ) .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalać bak do pełna = przejechać 100 km i zaś dolać do pełna ( w ten sposób zobaczy się ile się dolało i ile spalił ) :beer: prosty sposób :beer:

idzie sprawdzić w jeździe po mieście i w trasie :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość michalmichal88

jo jest hanys z krwi i kosci! nie zodyn basztard! a tera postaram pisac sie polszczyzna :beer: a wiedz spalanie wywnioskowałem po tym jak zatankowałem bak konkretna iloscia paliwa a nastepnie po przejechaniu danej ilosci km policzyłem srednia!nie czeba byc pitagorasem aby potrafic liczyc!:beer:

 

Proszę dostosować się do zalecenia moderatora robertnet dotyczącego stosowania zasad pisowni języka polskiego, oczyściłem temat ze zbędnych postów, jeśli dalej temat będzie brnął w złym kierunku cały poleci do kosza/rafaln1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności