Skocz do zawartości

Stuki z tyłu po 2 stronach


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu stuka mi z tyłu auta ( z prawej strony ).

To pojechałem z mechanikiem na przegląd - weszli pod autem i posprawdzali na szarpakach i telepakach hehhehe i nic pukania nie słychać, wzięli brechę i szarpali tu i tam dalej nie widać luzów ani trzasków więc doszli do wniosku że amortyzator. Więc kupiłem tylne amory z MTS i sprężyny. Objawy dalej te same. Tylko że teraz z 2 stron ( czyli z lewej też zaczęło )

Dziś z kobitą pojechałem na drogę gdzie jest dużo nierówności ( garbów, fałd ) bo wtedy bardzo to słychać - ja siadłem z tyłu na fotelu i wsadziłem łep do bagażnika i zauważyłem że te stukania dochodzą właśnie z boków od strony amorów ale to się tak rozchodzi że do 1 cm nie powiem gdzie :D

 

Te głosy słychać nie jak się do jednej dziury wpadnie tylko na bardzo często powtarzających się nierównościach - tak jak pisałem: fałdach, wybojach jak kretowiny heh

 

Nic innego tylko POMOCY!?

 

Jak koś celnie na problem i faktycznie będzie to :D to stawiam i wysyłam do niego browarka :jupi:

 

Pozdrawiam :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość zbyszek670

Jak koś celnie na problem i faktycznie będzie to to stawiam i wysyłam do niego browarka

Mam chyba objaw dla Ciebie-czytałem temat na forum i chyba masz problem przy hamulcach i stąd te stuki, jak znajdę temat to dam link.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś linki sprawdzałem i nic od nich nie puka. Może coś walić nad pułkom w boczkach o plastik? ( bo to taki dźwięk choćby o plastik coś pukało ), podejrzewam cały czas te poduszki amortyzatorów z tyłu że może są wyromplowane. Ale nie jestem pewien czy one tam są hehehehe Dam w przyszły tydzień auto do mechanika niech pozagląda. Bo ja szarpie autem na boki, na duł i do góry i nic nie słychać. Wystarczy wsiądę i ruszę autem i już zaczyna pukać z lewej i prawej strony :x

 

Jak się czegoś dowiem to tu napiszę, czyli koło przyszłego tygodnia.

 

Ale panowie, sugestie możecie pisać :x Browar aktualny :x

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będą tuleje belki... one są metalowo-gumowe prawdopodobnie zurzyte mogą byc winowajcom. ja mam stuki gdy nie mam obciążenia.. jeżeli mi wsiądą 3 osoby z tyłu rzadko kiedy co stuknie.

 

P.S - może się zjedziemy kiedy w Jastrzebiu i porobi się oględziny :x czasami potrafie wykminić :x

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie wiem czy one są oryginalnie jak kupiłem amortyzatory z MTS? czy były osobno w aucie hmmmmm. Na przyszły wtorek jestem ugadany u mechanika ;/ w środę lub czwartek będę wiedział to odpiszę co było zgrane.

Przy okazji wymienia mi sworznie w zawiasach od strony kierowcy. Bo lekko opadły :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności