Skocz do zawartości

kody do radia


Gość bodzio012

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość bodzio012

Pewnie że tak, hehe, z tego co widzę robią do literki X, jeśli dalej nie rozkodują, jeśli Tobie rozkodowali musiałeś mieć GM0700X...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Kamiński

A dlaczego ma zapomnieć ?

na tej stronie i o ten sam (ccrt700) typ pytałem kiedyś

i uzyskałem kod do radia

w pełni działający oczywiście

czy kolega jest w stanie mi pomóc ? dzisiaj znowu próbowałem z

 

http://forum.eserviceinfo.com/posting.php

 

i nadal nie mogę wpisać topica... czy mógłbyś w moim imieniu ?

ostatecznie poddam się terapii za 120 zł (ale mnie żona zabije)

 

edit: zalogowałem się pod inną nazwą i poszło...czekam na asnswera :lol:

http://forum.eserviceinfo.com/viewtopic.php?p=226648#226648

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Kamiński

Bodzio012

 

Gdzieś tam w plikach forum wyczytałem, że rozkodowujesz radia...jesteś z Mosiny...ja z Kórnika...co ty na to? mogę śmiało podwieźć radio gdy nie uda się z kodem :lol:

 

 

eee no i o3ywiście $$$ na ilę mogę się ustawić ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bodzio012

Bodzio012

 

Gdzieś tam w plikach forum wyczytałem, że rozkodowujesz radia...jesteś z Mosiny...ja z Kórnika...co ty na to? mogę śmiało podwieźć radio gdy nie uda się z kodem :lol:

 

 

eee no i o3ywiście $$$ na ilę mogę się ustawić ?

Nie jestem drogi ale chyba źle odczytałeś mój profil, Mosina jest koło Poznania natomiast ja jestem z Lubelskiego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piotr Kamiński

z żoną nie mam problemu...tylko z radiem :beer: ...a mianowicie też się napaliła na telefon w ccrt700 nie trzeba trzymać przy uchu...a wiesz jak to jest..czasami chwila nie uwagi. Tylko wstrzymała wszystkie ruchy finansowe do przyszłego roku...

 

( tio co chciałem to już zrobiłem - kolor w kokpicie )

 

no ale poczekam - jak na razie ciii...sza

 

Bodzio012...sorki

:?::beer::beer:

 

no i G...O mam za młode radio....

 

koledze DAROMV6 - to się udało z tym radyjkiem...też było CCRT700 tylko starsze i database był...a tu chyba rzeczywiście WLUT trzeba zrobić...

 

macie jakiegoś znajomego co robi DOBRZE elektronikę :beer: Chodzi o Poznań i okolice.

Sam jestem elektronikiem i wiem na czym problem polega - natomiast nie mam za bardzo HARDWARE do tego. (ani stacji, ani podstawki, jeno te klawisze co po nich klikom :beer: )

 

scaliłem posty/zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bodzio012

Piotr, skoro jesteś elektronikiem to kup sobie tak zwanego gówno proga willema (programator) bo jeśli masz zapłacić za rozkodowanie 120 to lepiej dołożyć 50pln i samemu rozkodowywać, jak mi odczytasz pamięć z twojego radia to ja Ci wyliczę kod :?:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności