Skocz do zawartości

kody do radia


Gość bodzio012

Rekomendowane odpowiedzi

stacyjka, zerknij na pierwszą stronę tego tematu i spróbuj na podanej tam stronce, jak nie dadzą rady, to spec od radyjek :piwo:

Zrobiłem to i czekam na odpowiedź. Coś ciężko z tym modelem radia. Normalnie to bym nie zawracał sobie głowy tylko kupił nowe, ale już raz ukradli mi nowe radio. Starego szrota mi nie ukradną bo nie wygląda ono zachęcająco, a dodatkowo ma sterowanie w kierownicy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 548
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

stacyjka, zerknij na pierwszą stronę tego tematu i spróbuj na podanej tam stronce, jak nie dadzą rady, to spec od radyjek :piwo:

Zrobiłem to i czekam na odpowiedź. Coś ciężko z tym modelem radia. Normalnie to bym nie zawracał sobie głowy tylko kupił nowe, ale już raz ukradli mi nowe radio. Starego szrota mi nie ukradną bo nie wygląda ono zachęcająco, a dodatkowo ma sterowanie w kierownicy.

Daj radyjko do mnie to rozkoduję :beer:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem z radiem Philips CCR600. Na wyświetlaczu mam napis "SAFE" i nie mam kodu do tego radia. Bo nigdy nic się nie działo, aż któregoś dnia.. włączam radio a a wyświetlaczu zamiast wybranego kanału pisze "SAFE".Szukałem na forum i nic.

Proszę o kod jeżeli ktoś ma możliwość wygenerowania .

Numery na radiu ;

No. 09 181 229

Type CCR 600 W8S

WA020048

GM0600Y1271100

9022 214 06759 02

003 0048 12 71100

 

DZIĘKUJĘ

witam :piwo:

mam ten sam problem z car 400

w serwisie u opla robią to za 280-200 zl

poszukaj w swojej okolicy sp[ecow ktorzy montuja radyjka moze zrobią ci taniej

mi sie udalo i zrobili mi to za 60 zl taniej nie znalazlem

szukałem jakis generatorow kodu do tego typu radia ale nie ma !

pozdrawiam i powodzenia

mcpawel2

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stacyjka - to już kilka razy było wałkowane. Jak nie znasz kodu to tylko serwis - tak jak napisał poprzednik - spece robią to za 60 zł - no chyba że wolisz serwis :?: Miałem to samo u siebie - jedno ale nie wpisywałeś żadnego kodu po tym komunikacie ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem rozwiązany :D:(:):D Znalazłem w książce serwisowej kartę taki kartonik a na nim zapisane kilka rzędów cyfr min. VIN samochodu i kody do radia i zmieniarki. Wpisałem i działa. Kasa w kieszeni :( . Zdjąłem blokadę żeby więcej tego nie przechodzić.

 

zlikwidowałem CL/zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przemek.krzyzan

Witam!

Mam problem z radyjkiem - odłączony akumulator, prosi o kod - makabra!

Wymontowałem radyjko i zczytałem numer seryjny - GM0400W1824919

Radyjko: Philips Car 400

Pomożecie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Wymiana akumulatora w mojej asterce ,brak karty kodowej i masaz babo placek. W razie możliwości proszę o pomoc w ustaleniu kodu . Radio to grundig sc 303 ( na bocznej naklejce ma nadrukowane sc 303 ©) numer GM0303N1845526. Z góry dziękuję i pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności