Skocz do zawartości

Problem z zawieszeniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich. U mnie w signum 3.0 zauważyłem niepokojący problem. Polega na znacznej różnicy tłumienia amorów z przodu. Tryb "sport" nie robi nic z amortyzatorami. Lewy jest miękki a prawy twardy (nazywając sprawę po imieniu) jeszcze się za to nie brałem, ale może ktoś już przerabiał podobny problem??

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam mam problem z przednim zawieszeniem wymienilem łaczniki stabilizatora tylne gumy stabilizatora ,wachacze łozyska na amorach mocowania amortyzatorów koncówki drązkow kier.i caly czas cos stuka byłem juz na kilku stacjach diagnostycznych i nik nic nie widzi bo mowia ze mam wszystko wymienione jeden diagnosta powiedzial ze koncza mi sie klocki i moga to byc stuki od szczek?????? włozyłem juz w to zawieszenie 2000tys najbardziej slychac jak jade po prostej drodze a po dziurach prawie nie slychac POMOCYYYYYYYYY!!!!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przednim zawieszeniem wymienilem łaczniki stabilizatora tylne gumy stabilizatora ,wachacze łozyska na amorach mocowania amortyzatorów koncówki drązkow kier.i caly czas cos stuka byłem juz na kilku stacjach diagnostycznych i nik nic nie widzi bo mowia ze mam wszystko wymienione jeden diagnosta powiedzial ze koncza mi sie klocki i moga to byc stuki od szczek?????? włozyłem juz w to zawieszenie 2000tys najbardziej slychac jak jade po prostej drodze a po dziurach prawie nie slychac POMOCYYYYYYYYY!!!!!!

 

 

piszac "mocowanie amortyzatora@masz na mysli poduszke amora? Mowie o tym http://allegro.pl/poduszka-amortyzatora-opel-vectra-c-przod-i2699931025.html

 

Jesli wymieniles wszystko to zostalo ci tylko wymienic drazki kierownicze http://allegro.pl/drazek-kierowniczy-opel-vectra-c-signum-krk-i2697220719.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z przednim zawieszeniem wymienilem łaczniki stabilizatora tylne gumy stabilizatora ,

 

Czegoś tu nie rozumiem, masz problem z przednim zawieszeniem a robisz tył ? A z przodu gumy stabilizatora wymieniłeś bo one się szybciej zużywają niż z tyłu i strasznie stukają gdy są wyrobione ?

Edytowane przez radmax

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś tu nie rozumiem, masz problem z przednim zawieszeniem a robisz tył ? A z przodu gumy stabilizatora wymieniłeś bo one się szybciej zużywają niż z tyłu i strasznie stukają gdy są wyrobione.

tył juz zrobiłem tak te tylnie gumy wymieniłem stabilizatora

Edytowane przez kriki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszac "mocowanie amortyzatora@masz na mysli poduszke amora? Mowie o tym http://allegro.pl/poduszka-amortyzatora-opel-vectra-c-przod-i2699931025.html

 

Jesli wymieniles wszystko to zostalo ci tylko wymienic drazki kierownicze http://allegro.pl/drazek-kierowniczy-opel-vectra-c-signum-krk-i2697220719.html

tak wymienilem te poduszki tylko to jest taki stuk cos jak zgrzytanie najbardziej słychac jak przejezdza sie przez próg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wymienilem te poduszki tylko to jest taki stuk cos jak zgrzytanie najbardziej słychac jak przejezdza sie przez próg

 

Wyrobione gumy z przodu lubią wydawać dźwięk jak stara zardzewiała kanapa i do tego mocno stukać. Ja miesiąc temu wymieniałem przód i tył bo mi właśnie przód mocno pukał i tył też zrobiłem przy okazji. I nie kupuj zamienników firmy Topran, straszne g***o.

Edytowane przez radmax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności