Skocz do zawartości

Problem z zawieszeniem.


Rekomendowane odpowiedzi

Wyrobione gumy z przodu lubią wydawać dźwięk jak stara zardzewiała kanapa i do tego mocno stukać. Ja miesiąc temu wymieniałem przód i tył bo mi właśnie przód mocno pukał i tył też zrobiłem przy okazji. I nie kupuj zamienników firmy Topran, straszne g***o.

własnie chyba o to chodzi ze kupiłem jakies do d...y te gumy bo wymieniłem je i wszystko to samo nic sie nie zmienia za gumy dałem 20zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jeszcze dodatkowo kupuję o rozmiar mniejsze niż oryginalny rozmiar. Z tyłu zamiast 18 mam 17 a z przodu zamiast 25 mam 24.

a z przodu nie powinno byc 26???? ja kupilem gumy 25 ale zauwazyłem dzisiaj ze jak jest mokro to sie uspokoiło delikatnie cos zastuka to chyba mozliwe ze gumy zlej jakosci ok dzieki bardzo za informacje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyglądała roczna guma Topran w porównaniu do nowej GM

 

 

No witam wymieniłem te gumy przednie stabilizatora i nic skrzypi jak h....j kupiłem gumy firmy rievela czy cos takiego a czy moga to tak szczelac - skrzypic sprezyny ????????????

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy za ciebie wjechac na kanal i sprawdzic ??

moze to gumy ktore wymieniles

moze tuleje

moze sprezyna

mi tez skrzypi

wlazlem pod auto zaczalem ruszac zawieszeniem

i znalazlem co skrzypi

sam bez forum i chlopakow

tuleje wahaczy wewnetrzne wskrzypia jak stara kanapa

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem cale wahacze dwa razy wymieniałem gumy stabilizatora,łaczniki stabilizatora wymienilem,łozyska na amortyzatorach mocowanie amortyzatorów koncówki drązków byłem juz na kilku stacjach diagnostycznych i zaden nic nie wie bo mowia ze wszystko prawie wymienione :confused:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wymieniłem cale wahacze dwa razy wymieniałem gumy stabilizatora,łaczniki stabilizatora wymienilem,łozyska na amortyzatorach mocowanie amortyzatorów koncówki drązków byłem juz na kilku stacjach diagnostycznych i zaden nic nie wie bo mowia ze wszystko prawie wymienione :confused:

Słuchaj a felgi to masz oryginalne? oplowskie czy inne może zwyczajnie może to wydaję się głupie ale jeśli masz inne i nie masz pierścieni centrujących to może stukać wydaje mi sie. plus sprawdź dokręcenie kół. Mi też zaczęło coś stukać ale to kwestia wyrobionego zawieszenie już. jutro diagnostyka komputerowa zawieszenie i się okaże co do wymiany. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności