Skocz do zawartości

ASTRA 1,8i gt lpg BINGO M pomocy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Wita mama pytanko mianiowicie czy w astrze z silnikiem 1,8 monowtrysk 93r podczasn instalacji gazowej bingo m powinien być zakładany emulator sondy czy tez jest on wbudowany w sterownik jak wybryć czy jest takowy w moim autku gdyz załozyłem taka instalke i rece mi oadaja bo sadze sie z gazownikami bo auto nie chodzi na benzynie faluje i spada z obrotów przełacza sie w tryb waryjny ale ghdy zresetuje kompa inie pzrełacze na gaz to na brynie chodzi dodam że sprwdzałem na lapie i nic nei jest uszkodzone a i auto [przyjechało na brynie i szukam jkiejś porady zeby byle cwaniaczek nie wcisnoł mi kitu pzred bieglym na ktyórego czekam wizyte no i podczas rozprawy w sadzie pozdrawiam i prosze o jakaś porade

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdrecznie.

Ja również mam identyczny problem. Tez mi ręce opadaja i nie wiem co z tym fantem zrobić. Proszę o jakieś wskazówki. Opel Vectra 1996 silnik 1,6SZR na bingo M.

Gaziarze są mili jak montują bo wtedy dostaja kasę. Pozdrawiam i życzę rychłego finału sprawy.

 

Prosze fachowca o wypowiedzi na temat tego czy ta instalka zawiera właściwy emulator czy trzeba go zakładać dodatkowo?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać kolego o oponach czy oleju to fachowców jest mase czy typu masz brzydki kolor auta ale niestety zyjemy w takim kraju że jest pełno takich ludzi takze chyba jesteśmy skazani na siebie hhihi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale ciężko na tym forum o konkretna i dobrą diagnozę. Moze ktos w końcu cos napisze i zaspokoi nasza ciekawosc.

Swoja droga Ci gaziarze to mili jak zakładasz i płacisz a potem zapomnij. Gdybym słuchał mojego gaziarza to bym wymienił pół samochodu.

Słowa gaziarza - to napewno nie wina instalacji. Sonda, silnik krokowy, wtrysk, pompa paliwa, przewody, świece a efektu nic. Dziwne że problem pojawił się pierwszego dnia po załozeniu instalki.

Szkoda słów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopie ja miałem lepiej przy odbiorze auta wykryłem ta suterke hehe gaziarze zwalali nawet na roszad 2 dni jezdziłęm a 3 dni temu napisałem skargę do rzecznika praw konsumenta maja powołać rzeczoznawce bo uwazaja ze auto było wadliwe a nie ich instalacja ale ja przeciez na lawecie do nich nie przyjechałem papa ruchy porostu szkoda słów kolego załamka kasę wzięli i odjeb ali fiszere a foru coś słabe jest widać a powiedz to bingo ma jakieś emulatory ja już trochę czytałem na ten temat jak widizsz po pierwsze dacei posta to już sie z tym problemem bujam troche ale czekam do wypłaty i jadę do jakiegoś fachmana w tym wypadku będzie to Wrocław albo Legnica bo cóż innego zrobić :)((( a co najgorsze jak bym chciał im sprawe sondowa założyć to takie koszta

 

ZALOZENIE SPRAWY-200zł

biegły-500zł

prawnik 500zł

i co sie nei opłaca za instalke zpałąciłęm 1600

a podejrzewam ze naprawa tej usterki tyo kwestia 200zł

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na stronie producenta to ma wbydowany emulator sondy lambda. Inny gaziarz mi mówił że te bingo są bardzo dobre. Ale jaka prawda to nie wiem.

Poszukaj w Googlach firmy KME.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale ciężko na tym forum o konkretna i dobrą diagnozę. Moze ktos w końcu cos napisze i zaspokoi nasza ciekawosc.

Zauważ, że jest sezon urlopowy, druga sprawa, że tu nie ma samych fachowców, tylko normalni ludzie, jak ty.

Ja mam stefanelli, o bingo nic nie wiem.

Według mnie to gazownicy spartaczyli coś w instalacji, ale z drugiej strony chyba na elektrodzie obiło mi się o oczy, że bingo robi takie cuda.....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

witam i co kolego uporałes sie z kulajaca asterka na brynie bo ja tak okazało sie zepsuty sterownik bingo i pojechałem do dobrego magika który usunoł mi usterke w 5 min cos pogrzebał przy pzrepustnicy pozmieniał pokrecił przeprogramował i skasował 60zł i hula astra jak zła na brynie :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bingo to u mnie chodzi jak trza.Zgadza się że w w serowniku bingo jest emulator jak to nazywacie.Po prostu odłącza sonde i wysyła do komputerka dane które ma zapisane na stałe.Nie ma w tym za dużo techniki.Co do ciągania się po sondach z takimi żeczami to nie polecam.Pewnie biegły też zakładał u nich gaz :roll: Radze udać się do jakiegoś warsztatu w którym mają kompa i iterfejs do programowania.U mnie takie coś kosztuje 50PLN a sąd kilkanaście razy tyle.Cośię bardziej opłaca?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mama interefejs ale kolego nie znam prawidłowych wartości ani czym moge regulowac na forum nie ma jasnych instrukcji do bingo m typu to daj tak żeby było tak a strona producenta podaje tylko i wyłacznie ogólnikowe wiadomości neistety mój interefejs lezy odłogiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności