Skocz do zawartości

ASTRA 1,8i gt lpg BINGO M pomocy


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz iterfejs i kompa z odpowiednim oprogramowaniem to wystarczy podpiąć się do autka w którym została świeżo zainstalowana instalacja w miarę dobrym zakładzie i odczytać właściwości.Jeśli to Cię nie zadowala to próbuj tak jak ja metodą prób i błędów.A co do Twojego interfejsu jakiej masz firmy?Dobrze chodzi?I czy masz tylko do gazu czy także do zwykłej diagnostyki?

Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

bingo ma kilka trybow emulacji sondy - wina lezy po stronie zle skonfigurowanego sterownika :( - nie wszyscy gaziaze sie do tego przykladaja i to sa tego efekty :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Anonymous

koleo amoze znasz sie na tym bo ja mama interefejs ale jak odpalam na lapie bingo to nie wiem co dokałdnei jakei powinno mieć wartosci szukałem jkiś opisów ale wszytkie sa ogólena a po gazwonikach jezdze i tylko zbednei wydaje pieniazki papruchy sa i nic wiecej nie ma dobrych fachowców

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No trochę się znam ale nie na gazie.Bardziej na bęzynce bo tam można ustawić mapy i takie tam a na LPG raczej nic się nie da wykrzesać.Jeśli znajdę gdzieś ustawienia do bingo to zamieszcze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

emulacja powinna byc falujaca - jezeli to nie to to znajdz wiazke przewodow od sondy i zobacz czy masz przeciety kabel czy tylko ktos wpial sie w kabel.

 

jak zobaczysz to zadzwon 509-294-283 (zadko siedze przed netem wiec szybciej pomoge ??? )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

powiedzciekoledzy jak zrzucić obraz z kompa .zeby zapisalo jako fotka bo chce zrobić screnea nei wiem czy tak to sie nazywa moich ustawień w bingo mozę cos poradzicie 24libero jedziłem po wielu gazownikach i tylko z jednych byłem zadowolony jak miałem forda i oni go serwisowali ale powiedzieli ze za bingo sie nie biora ??? a reszta to banda zlodzieji i partaczy nie potrafia dobzre wyregulowac a u mnie wpiecie do kompa i regulacja kosztuje 20zł jak u ciebie 50 to jest kradzież w biały dzień chyba ze masz sekfencje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A jak mówisz podpięcie u Ciebie 20PLN to z regulacją i ustawieniem wszystkich parametrów silnika?nie mówiąc o kasowaniu błędów.A sprawdzanie błędów na zworke nie jest w 100% pewne.Miałem problem z gazem i jeździłem po różnych gaziarzach i nic.Aż więc któregoś pięknego weekendu wybrałem się do znajomego.Powiedział że ma sprzęt ale nie umie nic tym zrobić(jakiś error wyskakuje czy coś)Więc nie wiele myśląc pożyczyłem od niego i zaczołem się bawić w domu.I powiem szczeże że jestem zadowolony :)

 

 

 

 

Nie mam sekwęcji.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no własnie ja tylko płace ty 2 dychy plus dojazd tam 2 dychy i tylko sie wkurzam a dobrych ustawien jak niebyło tak nie ma wczesniej bawiłem sie dt gas system to jkoś mi łatwiej było

a cena doptyczy tylko wpiecia do kompa iregulacji gazu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Otóż to mumin87.Ja biorę 50 ale sprawdzam i reguluje dosłownie wszystko.Teraz dostałem nowy programik do gazu i już nie mogę się doczekać kiedy go przetestuje(padł mi laptop :?: )Widzisz każdy uczy się na własnych błędach.Trzeba kąbinować.

 

 

Piwko się należy dla JA37.

Dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności