Skocz do zawartości

brak sygnału dźwiękowego Astra H


Gość karamba12

Rekomendowane odpowiedzi

Gość karamba12

Do użytkownika marcov.

Nie wiem po co niektórzy zabierają głos na tym forum. kicaj miał rację i dziękuję mu za podpowiedź. Marcov, nie wiem co chciałeś wyrazić przez swoją wypowiedź? Pesymistyczne nastawienie do świata. Chyba to nie tutaj :)

Pozdrawiam kicaj i innych konkretnych, rzeczowych forumowiczów, którzy chcą się wymienić doświadczeniami a nie opowiadać o swoim złym nastroju :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

edit

 

Tak sie sklada, ze moja wypowiedz poparlem wlasnym doswiadczeniem. Fajnie, ze u Ciebie zalozenie spinki na CIM zniwelowalo usterke- niestety w zdecydowanej wiekszosci przypadkow (starsze wersje CIM) Sama spinka nie zalatwiala juz sprawy. Wymieniano wiazki kola kierownicy, dokladano mase, zmieniano oprogramowanie w CIM az po jego wymiane. Jak widzisz, znam troche ten temat prawda? Wiec nie zarzucaj mi braku wiedzy i tego, ze pisze o czym o czym nie wiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie jest tak ze w ramach akcji serwisowej, jesli nie pomoglo, to powinni wymienic modul, aby usunac usterke?

mysle za warto sie zapytac centrale opla w polsce, europie...

 

a i tu mozna zagladnac: http://www.zafiraklub.pl/forum/viewtopic.php?p=111608&sid=2dc6b7f64fbc6b6d04aad5db03f11c38#111608

Edytowane przez kicaj

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak sie nie da, przynajmniej w teorii. Wiekszosc aut juz wyszla z gwarancji wiec nie musza tego finansowac. Tylko dlatego, ze sprawa dotyczy klaksonu- czyli waznego elementu z punktu widzenia bezpieczenstwa jest zrobiona ta akcja na spinke. W innym razie kazdy musialby sobie CIM naprawiac/wymieniac na wlasna kieszen.

 

Z puktu widzenia uzytkownika to troche nie uczciwe. Zrobic cos co bylo wadliwe i pozniej umyc od tego raczki...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobic cos co bylo wadliwe i pozniej umyc od tego raczki...

 

pracuje w serwisie Opla, i wierz Mi że te kampanie wypisane na forum to tylko ich mała część jest ich wuchta więcej, lecz niestety nie mogę ich wypisać.

Edytowane przez Teak

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje w serwisie Opla, i wierz Mi że te kampanie wypisane na forum to tylko ich mała część jest ich wuchta więcej, lecz niestety nie mogę ich wypisać.

 

to tym bardziej jest nieuczciwe...

i jak ja sie mam czuc, wiedzac ze opel ukrywa przede mna pewne wady auta, i co wiecej moga one zagrozic mojemu i moich pasazerow zdrowiu a nawet zyciu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak ja sie mam czuc, wiedzac ze opel ukrywa przede mna pewne wady auta, i co wiecej moga one zagrozic mojemu i moich pasazerow zdrowiu a nawet zyciu

 

Takie przypadki sa zglaszane do UOKiK. Wlasciciel takiego pojazdu jest rowniez informowany o tym listownie. Gorzej jesli auto jest juz z drugiej reki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sa inne uklady, rownie wazne...

ale nie o to chodzi - chodzi o to ze sie mnie nie informuje o naprawach. i nie mowie o tych z akcji serwisowych/kampanii (bo moge sobie podjechac do ASO sie dopytac, a listy i tak do mnie przychodza od Opla), ale o tych ktore nie sa nigdzie zglaszane (sa naprawiane przy okazji jak auto trafia do serwisu). to jest ladnie mowiac nie fair

 

Gorzej jesli auto jest juz z drugiej reki.

dlaczego? trzeba byc tylko "zgloszonym" do bazy Opla...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość karamba12

Niestety znowu pojawiła się usterka, dzwoniłem do OPLA, kazali przyjechać. Zobaczymy co z tego wyjdzie :) Widać ten moduł CIM to nie tylko dodatkowa masa ale prawdopodobnie coś grubszego. Zobaczymy co powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności