Skocz do zawartości

Jakie polecacie tarcze i klocki do Astry G


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To ja odpowiem inaczej, jeśli kupujesz dla siebie i chcesz tym samochodem jeszcze pojeździć kup dobre, markowe tarcze, jeśli kupujesz bo np zaraz samochód chcesz sprzedać kup obojętnie co.

Na czym jak na czym ale na oponach, hamulcach i zawieszeniu się nie oszczędza.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc dlatego oszczędzać nie chcę. Samochodem chcę nadal jeździć. Poza tym co ja go mam, półtora roku dopiero i ma nalatane 60tys. Grzech się pozbywać tak dobrego samochodu. Będzie jeszcze parę lat jeździł. Tylko mam problem z tymi tarczami bo na rynku wybór jest duży. Są markowe tarcze które kosztuję i 1000zł za sztukę ale to już przesada. Chcę coś porządnego, żeby dobrze hamowało. Wstępnie jestem zdecydowany na ATE, zwykłe gładkie. Chyba że macie jakieś inne lepsze propozycje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tuż po wymianie klocków. Sprzedawca w sklepie doradził mi REMSA TRW.

STANOWCZO NIE POLECAM !!!

Blaszki są tak umieszczone, że trzeba kombinować żeby zapiąć sprężynę z drutu. Porażka. Projektant tego badziewa w życiu zacisku z Astry nie widział.

Edytowane przez betagoo

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jezeli masz dobre klocki i tarcze to daj je przetoczyc a klocki podszlifuj na kamieniu co do nowych znalazlem cos takiego http://allegro.pl/tarcze-klocki-trw-opel-astra-g-meriva-tyl-i1750067972.html szczerze powiem ze nie wiem ocb z tymi blaszkami

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Lepiej zamówić klocki i tarcze firmy BOSCH czy komplet TRW?

 

Mam jeszcze jedno pytanko bo nie mam komputera pokładowego w samochodzie.

Na aukcji są klocki hamulcowe z czujnikiem zużycia. Czy one będą pasowały do mojego autka jesli nie bedę miał do czego podpiąc tego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednych i drugich pojeździsz

przy czym może troszkę bardziej pylące to chyba trw

 

 

A jeśli mowa "z czujnikami czy bez" - jeśli podstawa/wymiar klocka jest taki sam

to reszta nie ma specjalnego znaczenia

różnica jedynie taka, iż z czujnikami będą droższe od tych bez.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rafcio693

Ja polecam ATE...sam teraz kupilem tarcze wentylowane 100 zl/szt i jestem zadowolony..wczesniej mialem BREMBO i w rok czasu mi popekały..jesli chodzi o ATE power disc nacinane to do tych tarcz musza byc zamontowane takie same klockiczyli ATE power disc i wtedy bedzie ok..koszt takiej tarczy jest 20 zl drozszy od normalnej..a klocki drozdze niz tarcze..caly kpl napewno swietnie sie spisuje..a jesli zalozysz inne klocki nie dostosowane to tych tarcz to bedzie lipa..

cos taniego dobrego to moge polecic TRW -LUCAS., REMSA firma wykupiona przez TRW, oczywiscie ATE..\nie polecam BREMBO tarcz i klockow FERRODO PREMIER sa glosne i pyla felgi - cena duza

obecnie sam jezdze na TRW i REMSA i jest ok..jazda szybka - nie narzekam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności