Skocz do zawartości

Programy antywirusowe


Gość Peter

Rekomendowane odpowiedzi

Gość arti079

Na laptopie mam zaonstalowany mcafee. Przy procku 2.0 i 2gb ramy na viscie chodzi rewelacyjnie. caly czas pracuje w tle i nie czujesz tego w trakcie pracy. Mozesz go sciagnac i zarejestrowac go na 60 dni. Z tego co pamietam to w tepsie byla taka mozliwosc,ze zamawialo sie u nich antywira i doliczali do rachunku cos kolo 10zl miesiecznie.Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 6 miesięcy temu...

polecam darmowy anty wirus avast home edition

Gdybyś zagłębił się w lekturę tego tematu to zauważyłbyś, że dyskutowano już tu o tym antywirusie.

Jak na darmowy program jest dość skuteczny ale cudów nie po nim nie oczekuj.

Sporo przepuszcza, wydaje też dużo fałszywych alarmów o znalezionych zagrożeniach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Avast jest dla ludzi, którzy przeglądają onet, wp, interie, poczte, ogólnie przesiadują tylko na sprawdzonych stronach. W innych przypadkach się nie nadaje bo tak jak poprzednik napisał przepuszcza szkodniki i to bardzo...

 

MCafee - to duża pomyłka, owszem nie potrzebuje pamięci ram, bo poprsotu ten antywirus nic nie robi.

 

Norton - wielka pomyłka jeżeli chodzi o firmę symantec, ( na faktach: firma symantec wpuszcza do sieci największą ilość szkodników i wirusów, tylko po to aby pokazać, że ich Norton sobie z nimi poradzi i dzięki temu ludzie będą kupować Nortona... nieporozumienie)

poza tym norton pożera pamięć ram.

 

=================================================

Kaspersky - pożądny antywirus, dokładny, mający dobrego firewalla, rozbudowana baza wirusów, jedyne ale potrzebuje też dość sporo pamięci ram do pracy.

 

na koniec mój ulubieniec 8)

NOD32 - złego słowa nie mogę jak narazie powiedzieć o Nodzie. Rozbudowana baza wirusów, szybko sprawnie działający program, nie pożera pamięci 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Microsoft security essentials a co powiecie o takim wynalazku?miałem Avasta ale po naprawie lapka mechanior wgrał mi takie cos podobno wiele lepsze.mam Viste,defendera mam wyłączonego, i wspieram sie Tune Up Utilities.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

MSE jest bardzo dobrym antyvirem jesli chodzi o darmowe. Troszkę go testowałem.

Polecę rowniez nowego Avasta 5 który wg mnie baaaardzo się poprawił w stosunku do wersji 4.8.

 

PS.

http://www.av-comparatives.org/

Czasem warto tu zajrzeć.

 

Pozdro.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. To działa mniej wiecej jak Windows Defender. No ale testowałem krótko i wybrałem Avast 5 którego mam od dnia premiery i póki co działa doskonale.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wątek założony przez Peter stary, ale tematyka cały czas aktualna

Szukam dobrego i darmowego

-nie ma czegoś takiego i raczej długo nie będzie (-chyba że w promocji z innym produktem).

Tym tematem kiedyś zainteresowałem się bardziej, bo w pracy zaistniała konieczność zabezpieczenia nowo zakupionych komputerów. Kogokolwiek bym nie pytał (z wielu informatyków) to nawet słowem nikt nie nawiązał do darmowych antywirusów - dla kogoś kto się na tym zna i na codzień ma doczynienia z zabezpieczeniami sieci i serwerów takie oprogramowanie nie ma żadnego zastosowania. Nie robię reklamy, ale w przeważającej większości programów polecanych były Kaspersky i ESET.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności