Skocz do zawartości

wtryski


Gość emen83

Rekomendowane odpowiedzi

dwumasa mowisz? wymienilem na nowa w grudniu ale sama dwumase, a mowia zeby sprzeglo i doscisk tez wymienic, ale to juz bylo po fakcie. a te pierscienie to droga sprawa tak na przyszlosc?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

nie chcę cie wprowadzać w bład, więc niech wypowie się ktoś kto bardziej się zna.

dwumasę razem z wysprzęglikiem i sprzęgłem można wymienić - bo koszta wymiany są stosunkowo duże (więc po co płacić kilkukrotnie, zwłaszcza że często kończą żywot razem) ale nie trzeba...

drgania to również jakaś poduszka pod silnikiem czy skrzynią - zobserwuj czy na wysprzęglonym czy podczas jazdy też drga...

 

a co do drogi, zawsze możesz sobie wykupić assistance co by być pewien pomocy "jakby co"

troszke oleju bylo na tej czarnej grubej rurze po prawej stronie od kolektora, ale mechanicy mowili ze tam zawsze bedzie jakas odrobina oleju, a co nie powinno byc ?

no idealnie to by było gdyby nie było oleju, ale to raczej w życiu mało możliwe ;) odrobina nikomu nie zaszkodzi ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze kupuje european breakdown cover, a drgania mam podczas jazdy tak powyzej 50km/h. a nie wiem jakie beda jak bede jechal ponad 100km/h. mam nadzieje ze dojade to tam juz chlopaki z pl cos mi powiedza co jest nie tak, bo tu ci gamonie to tylko czesci na nowe wymieniaja i wogole pojecia nie maja. tak jak w aso-stratford powiedzieli : "nie ma zednych bledow i nic sie nie wyswietla na konsoli to jest wszystko ok", to teraz czemu kopci i nie rowno pracoje? nie maja pojecia, szkoda slow

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a drgania mam podczas jazdy tak powyzej 50km/h

opisz dokładnie te drgania

chlopaki z pl cos mi powiedza co jest nie tak, bo tu ci gamonie to tylko czesci na nowe wymieniaja

w DE to samo...

ale musisz wziąść pod uwagę że często ASO w Polsce dorównuje zachodnim (pod tym względem ;) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem moze mam jakies schizy ale to sa takie wibracje. drzenie odczuwalne pod stopa, w skodzie tego nie odczuwam. a co do aso w uk to chyba nie ma co porownywac podaje przyklad co roku jezdzilem na dobicie gazu do air con i sie zapytalem czymu ten gazu ucieka, a oni tak musi byc zwlaszcza na zime gaz ucieka i system sie czysci.jaki z tego moral chlodnica byla dziurawa w kilku miejscach.zamiast sprawdzic to mnie kasowali.a w polsce moze dokladnie mi sprawdza i powiedza co mu dolega. bo tutaj to juz nie mam sily sie z nimi bawic

 

witam

w czwartek jade do PL do Krosna woj podkarpackie. bede potrzebowal pomocy w sprawdzeniu wtryskiwaczy i ewentualna regeneracja, jezeli ktos wie gdzie i za ile i jak dlugo to trwa. jezeli juz to regenerowalbym wszystkie 4, no chyba ze to jest jaks pierdola z tym kopceniem

pozdr

Edytowane przez zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość emen83

wtryskow nie dalo sie zrobic, goscie od boscha byli zdziwieni taka sytuacja. nie wiedza co dokladnie jest. teraz moze ktos wie o co chodzi.czy moze komputer trza zresetowac, moze jakis sterownik od wtryskow, ja juz nie mam pojecia co tu mozna zrobic. pomozcie!!!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności