Skocz do zawartości

wtryski


Gość emen83

Rekomendowane odpowiedzi

dzieki, bede kombinowal

 

witam ponownie. podaje w zalacznikach logi z wtryskow, a niby byly kalibrowane i co? dajcie znac co myslicie. na rozgrzanym silniku. myslicie ze to moze byc dalej ten problem z kopceniem jak postoi troche, jak juz wspomnialem kopci na bialo z niecale 10s a potem jest juz ok, troche silnikiem potrzesie rowniez, nie ma zadnych bledow

post-15578-0-76922200-1330624716_thumb.jpg

post-15578-0-88322100-1330624727_thumb.jpg

Edytowane przez zbyszek670

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

coś pierwszy wtrysk leje... i trzeci chyba trochę też.

próbowałeś czyścic jakimiś dodatkami do paliwa?

BTW skąd takie niskie ładowanie?

jeśli kopci na biało to zapewne para wodna skondensowana w wydechu

jeśli na niebiesko to może trawersy przy wtryskach... i to mogłoby powodować szybsze zapychanie się dpf'u, tak samo jak lejące wtryski (czyt, wzbogacona dawka paliwa)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie byly wyslane do naprawy i niby dwa byly do regeneracji ale nie wierze zeby to zrobili bo jest gorzej niz przed ich wyslaniem. kase wzieli i tyle, raz kupilem plyn do czyszczenia wtryskow wynn's. kopci tak na bialo niebiesko, dpfa nie mam i dodaje ze troche potrzasa silnikiem,

 

kupilem nowy wtrysk i teraz czy jak wymienie ten pierwszy tam trzeba w op comie zmienic numery wtrysku, czy potrzebuje do teg security code ecu czy jak to sie zwie. wymienie a ten oddam do reklamacji, i tak bede robil po kolei,az je porzadnie naprawia. i jeszcze jednio mnie dreczy, chce sie wybrac w podroz ok 2000km czy jak beda dalej wtryski lały to cos moze byc nie tak w czasie jazdy albo i po, albo i przed, heheh? jezeli nie zdaze przed majem to bede musial go w polsce naprawic jak sie da. bo tutaj w uk nikt nic nie wie, nawet w servisie nie maja pojecia czemu kopci, banda idiotow!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

wszystkie byly wyslane do naprawy i niby dwa byly do regeneracji ale nie wierze zeby to zrobili bo jest gorzej niz przed ich wyslaniem.

a zamontowane we wlasnych gniazdach czy nie pilnowales kolejnosci?

w op comie zmienic numery wtrysku, czy potrzebuje do teg security code ecu czy jak to sie zwie.

IMHO tak, ale to niech napisze ktos kto ma i zna sie na opcomie

i jeszcze jednio mnie dreczy, chce sie wybrac w podroz ok 2000km czy jak beda dalej wtryski lały to cos moze byc nie tak w czasie jazdy albo i po, albo i przed, heheh?

bedzie wiecej kopcil, wiecej palil...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wtryski wyciagali i wkladali w aso takze kolejnosc powinna byc ta sama, wlasnie przyszedl wtrysk tez bosch ale inny numer i troche inaczej wyglada, wejscie na kostke jest pod skosem a ja mam poziomo.

 

juz wiem zly wtrysk, ten jest do 120km a ja mam 150km, takze sie wpakowalem.trudno moze jest ktos chetny co che taki wtrysk, jest nowy. prawie. teraz tylko pytanie ile mnie skasuja za pozadna regeneracje wtryskow w polsce? jak dojade, :maruda:

post-15578-0-02296000-1331744047_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Andru_krk

tylko pytanie ile mnie skasuja za pozadna regeneracje wtryskow w polsce?

 

 

Witam. Regenerowalem wtryski w Krakowie w Bosch Gladysek. Nie mialem zadnych problemow i nadal jest idealnie (regenerowalem w sierpniu 2011). Daja roczna gwarancje na regeneracje wtryskow. Za 4 wtryski zaplacilem 2800,-. Jest mozliwosc naprawienia np. 2 zepsutych, ale z tego co pamietam to mowili, ze czasem jest gorzej niz przed regeneracja. W googlach znajdziesz strone www. Polecam ich jestem zadowolony.

 

Moze ktos z forum tez regenerowal u nich wtryski?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przybowce gosciu robi za 500zl jeden, i to myslalem ze duzo, ufff co to za auto a i dzis mi znowu jakis blad wyskoczyl p0500-71, co to znowu jest?

 

kicaj co to sa te trawersy , bo mi wlasnie tak kopci na niebieskawo i zauwazylem wibracje na pedale gazu. dzieki a tu sa dzisiejsze dawki przy temp 93st, gorzej bylo jak wlaczylem klime ,na pierwszym wtrysku ponad 2.0 az wskoczyl w tryb awaryjny-auto z kluczykiem,

post-15578-0-98135600-1333049058_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj na forum, jest nawet opis jak tanio a dobrze samemu to zrobic - trawersy to, jak sie nie myle, łączenia wtrysków z przewodem paliwowym http://forum.opel24.com/topic/18110-Zafira-A-silnik-X20DTL-trawersy/page__view__findpost__p__191158

a ja myślałem że to jakas uszczelka pod... :zawstydzony:

 

próbowałeś dolać jakiś środków czyszczących wtryski do paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności