Skocz do zawartości

Jak zepsuć sobie nerwy czyli stukanie w desce.


Rekomendowane odpowiedzi

Linden od dziś jesteś moim motoryzacyjnym guru chłopie 8):):):):?:wesoly::roll: Twoja rada ocaliła moje nerwy. Przed momentem podchodze to corsiarki, stukam pięścią w mache w okolicy zawiasu i......słysze ten dźwięk!!! Zaraz zabieram sie za to. Dzieki wieeeelkie :(:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Linden, jesteś normalnie naszym wybawcą... Tak sobie czytam ten temat i patrzę rozwiązanie i mojego problemu :wesoly::roll::( dokładnie miałem to samo coja37, rafaln1, tak mnie to denerwowało, że zawsze włączałem głośniej muzykę ale ile można było. Dzięki wielkie :? na najbliższym spocie stawiam piwo 8) nawet nie jedno :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh :) No to cieszę się że mogłem pomóc:) Człowiek się całe życie uczy:) Ale najpierw musieliśmy z kolegą rozebrać w części pół corsy żeby do tego dojść :D Pozdr. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też coś stuka w okolicach deski rozdzielczej. Ale mój mechanik powiedział że to jakiś panel środkowy czy coś i że każdy stary opel tak ma. I że da sie to zlikwidować, coś tam dokręcając tylko że wtedy kierownica nie będzie odbijać i będzie ciężej chodzić. Ale muszę sprawdzić czy to nie te zawiasy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdy stary opel tak ma. I że da sie to zlikwidować, coś tam dokręcając tylko że wtedy kierownica nie będzie odbijać i będzie ciężej chodzić.

Zawsze dziwią mnie takie opinie mechaników, że "każdy tak ma". Myślę, ze jednak nie każdy :D Myslisz że warto coś tam dokręcać kosztem ciężej pracującego układu kierowniczego? Wydaje mi się że to nawet trochę niebezpieczne (nie odbijanie kierownicy), zwłaszcza kiedy trzeba wykonać gwałtowny manewr kierownicą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie to nie zawiasy.... :(

Zobacz czy to nie zbiorniczek od spryskiwaczy czytalem ze to tez jak sie poluzuje to stuka.

a co do tych zawiasow to co zrobiliscie ze przestalo stukac. Poprzedni właściciel objechal mi srube i nie moge jej ani dokrecic ani odkrecic ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I że da sie to zlikwidować, coś tam dokręcając tylko że wtedy kierownica nie będzie odbijać i będzie ciężej chodzić.

Miałem sam tak zrobić, ale zrezygnowałem, właśnie dlatego:

Myslisz że warto coś tam dokręcać kosztem ciężej pracującego układu kierowniczego? Wydaje mi się że to nawet trochę niebezpieczne (nie odbijanie kierownicy), zwłaszcza kiedy trzeba wykonać gwałtowny manewr kierownicą.

Zbiorniczek też nie, sprawdzałem już dawno....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

mam rowiązanie stopery do uszu ;) hehe pozdro mi tez cos stuka pod deska rozdzielcza na wysokosci zegarów jak sa drgania przy zmianie biegów , demontowałem całkiem filtr powietrza i wtedy zaczeły sie te stuki , może to coś od tego stuka jakies zapiecia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności