Skocz do zawartości

Budowa auta V6


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie... Dzisiaj od trzech tygodni po raz pierwszy 6 potężnych demonów obudziło się ze snu z wielkim rykiem ??? ... powiem szczerze że to chyba mój życiowy sukces jeśli chodzi o mechanikę samochodową... wszystko zagrało za pierwszym razem... Pali nawet lepiej jak w GrzECHOWEJ budzie... Problem polega tylko na tym że na benie praktycznie rzecz biorąc nie wkręca się na obroty... Jak za szybko da mu się gazu to albo się zdławi albo strzeli i tylko i wyłącznie powolutku można gazu dodawać żeby jakoś się wkręcił... A na LPG to jak ta lala... Wkręca się jak głupi... Jeszcze tylko małe poprawki w elektryce bo światełka nie chcą hulać, zalać płyny i wio na podbój puław... A jeszcze wcześniej geometria bo bez tego ani rusz... Fotki wrzucę póżniej... Może rano ;):)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Sorki... Wczoraj deczko przywojowałem z radości... Oto cała relacja z ostatniego tygodnia... Zacznijmy od tego że wogóle wszystko popodłączałem pod maską, złożyłem całe wnętrze no i oczywiście zawieszenie i hamulce... Wszystko szło w miarę gładko chociaż nie powiem że bez problemów bo te zawsze się zdażają... Najgorsze były chyba z blacharką i tu wielkie dzięki dla pewnego zajebiaszczego gościa o nicku mech124 który przybył mi z pomocą czyli migomatem... Przeba było wstawić parę łatek w podłodze no i oczywiście przyspawać poprzecznicę z wentylatorem od klimy oraz dodatkową 3-cią łapę silnika tzw. tłumik drgań... A wygłądało to tak.

 

Oto mech124 ze swoim narzędziem pracy...

Dołączona grafika

Trzecia łapa

Dołączona grafika

A to tylko część dziurek z podłogi

Dołączona grafika

Cały złożony front pojazdu

Dołączona grafika

No i oczywiście patrzcie na ten tłumiczek;-)

Dołączona grafika

A w chwili obecnej tak wygląda GrzECHOWY eks potwór

Dołączona grafika

 

Pozdro dla wszystkich

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GrzECHO Zanim kupiłem samochód od Ciebie to ci mówiłem co z nią będzie... Ale mam pewien pomusł tylko potrzebuję pomocy blacharza... zastanawiam się nad czymś ekstremalnym a mianowicie Vectra Coupe... W końcu buda jest... Zobaczymy co z tego wyjdzie... Jak narazie to tylko plany ale... Może się uda... A jak nie no to.... już inna piłka... Jak narazie intensywnie myślę o tym od trzech tygodni i coraz bardziej mnie to kręci ale silniczek wtedy będzie miał pojemność 2 literków... Może LET?:beer: Pożyjemy zobaczymy...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie... Muszę tylko zgwałcić pewnego gościa z pojęciem o spawaniu bo u mnie zerowe i może się pobawię... Poza tym trzeba by było oczywiście wstawić nowe progi, reperaturki błotników, podłogę i troszki z korozją w innych miejscach powalczyć ale to już inna piłka... Czasu jest wiele bo nie zamierzam za szybko umierać...

Pozdro dlA WSZYSTKICH

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności