Skocz do zawartości

Jakie macie zwierzaki?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niedźwiedź

Też miałam swojego czasu bojowniki: Arczibalda, Hieronima i Ignacego - każdy zdechł śmiercią tragiczną. Arczibald wyskoczył a jak wróciłam wieczorkiem do domu to już leżał na półce. Hieronim w zasadzie uczynił to samo mimo, że miał ograniczoną drogę w górę to jednak trafił. Ignacy poszedł w ślady swoich poprzedników i wybrał sobie na skoki 1 listopada, co prawda został wrzucony do akwarium bo kilku godzinach posuchy ale nie na wiele się to zdało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość Anonymous
:?: Ja z Żonka posiadamy pieska - Arona :D i dwa kroliki - niby miniaturki - ale nie sa ani male ani duże ;) takie "w sam raz" futrzaki :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie przewozenia zwierzat

 

http://cgi.ebay.de/Sicherheitsgurt-Autogurt-fuer-Hunde-LARGE-oder-X-LARGE_W0QQitemZ170234414128QQihZ007QQcategoryZ112077QQrdZ1QQssPageNameZWD1VQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1638Q2em118Q2el1247

 

wlasciciele pieska z ktorym jezdze czasami maja tu w DE cos takiego

z teogco wiem to jeszcze nie jest to obowiazkowe ale ponoc w niedlugim czasie ma sie stac obowiazkiem w calej unii

 

w zaleznosci od psa dopasowyuwje sie to pod konkretny rozmniar

 

i z tego co widze to sa 2 typy zapeic - uniwersalne wtykane beposrednio w gniazdo pasa w aucie

albotakie zamykane dookola pasa (pas wtedy najlepiej zapiety w gniado)

 

osobiscie bardzo to polecam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja posiadam kota ;-)

Zapraszam ciekawskich na stronkę emma.lua.pl do galerii

 

Bardzo fajna rasa, charakteryzuje sie tym ,że mało miałczy jak na kota ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odnosnie przewozenia zwierzat

 

http://cgi.ebay.de/Sicher...Q2em118Q2el1247

dzięki za konkret ???

Moja psina na razie jeździ luzem , ale chyba pomyślę o takich "szorach"dla niej.

no i potwierdzilo sie

w DE szelki te dlapsow sa juz obowiazkowe (zamienni dozwolona jest klatkaw bagazniku albo na siedzeniu aletez przypieta pasami)

 

ponoc od nowego roku ma to tez byc w polsce obowiazkowe

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ronisaiz

Dołączona grafika

 

A to moje dwie pociechy:

1. IDEAFIX, rasa JAMNIK SZORSTKOWŁOSY MINIATURA, wiek 12 LAT.... pies który jeździł z Nami wszędzie gdzie się tylko dało. Był w górach, nad morzem, a nawet za granicą. Dziś całymi dniami wyleguje się na tarasie....

2. REX (pełna nazwa REKSIO ???), rasa MIESZANIEC, wiek ok 1 ROKU.... wzięty od znajomego. Typowy pies do latania nocą po podwórku. Tyle że on woli w dzień latać po całej miejscowości niż w nocy po podwórku.... ogólnie niezła pociecha, bo który kolwiek pies się na niego rzuci on błyskawicznie odwraca się na plecy.... :)

 

Zdjęcie zrobione jak REX był jeszcze szczeniakiem, dziś już jest większy od IDEAFIX-a ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dołączona grafika

Kelbi, Kermit, Bestia... itd Temu psu każdy daje inne imie. zawsze jezdzi w aucie jako pazażer z obowiazkowo wystawioną przez okno głową i tzw. "zimnym łokciem" ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności