Skocz do zawartości

Jakie macie zwierzaki?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja mam psa rasy shih tzu:) Zwie sie Fuks, ale mowie na niego fifi, lub poprostu fifol;p;p

 

Dołączona grafika

 

Czasami wredna z niego bestia, ale ogolnie kochany piesek:)

 

Mam tez papuge o imieniu Lucjan :beer: Dla przyjaciol Lucek :beer: (tak tak, sam wymyslam te imiona;p)

 

Dołączona grafika

 

Bezczelny jestem, obudzilem go zeby zrobic to zdjecie;p swoja droga papugi to ciekawe stworzenia, nadal nie moge pojac jak to sie dzieje ze spi stojac na jednej nodze na tym patyku z wygieta o 180 stopni glowa wsadzona w "plecy" :beer:

 

a tu jakis przypadkowy ziom spotkany w robocie;p chwile przerwy mialem akurat

 

Dołączona grafika

 

dzielnie towarzyszyl mi w trudach mej pracy;p;p

 

Kiedys mialem rybki ale powyskakiwaly z akwarium;p wtedy nie myslalem o tym zeby przykryc to akwarium... No i mialem tez zolwia Tuptusia (tak go nazwalem) ale (wstyd sie przyznac) niestety zginal przezemnie... Byla zima wiec wsadzilem go w karton i postawilem pod kaloryferem na cala noc zeby mu bylo cieplo... niestety zrobilo mu sie chyba za cieplo... maly bylem i glupi;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Niedźwiedź

Strzeliły sobie samobója :mrgreen:

ty się Rafał nie smiej - też miałam rybki dawno temu.... część chciałam ochronić przed kotem przygarniętym na czas urlopu właścicieli i położyłam je na szafę - w głąb - niestety o nich zapomniałam :beer:

A co do skakania - całkiem niedawno miałam bojownika Arczibalda :? zginął 1 listopada 9ale sobie datę wybrał) bo wyskoczył "z domu" na telewizję 8)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyskoczył "z domu" na telewizję

Apropo wyskakiwania:

Kuzynka miała kiedyś taką maleńką żabkę akwariową.

Pewnego dnia wyskoczyła sobie, być moze też na telewizję, ale nim doskoczyła do pilota dopadł ją pies i z lekka przekąsił :mrgreen:

Połknął bez gryzienia...feee..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Espana, piękny pies, jedyna słuszna rasa, najwspanialsza i w ogóle naj.... :P

Pozwolę sobie jeszcze raz zapodać fotkę mojego owczarka Brutusa, juz drugiego psa tej rasy jakiego mam. Pierwszy doczekał słusznego wieku 15 lat (jak na psa tej rasy).

 

http://img256.imageshack.us/i/brutusaa0.jpg/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności