Skocz do zawartości

Jakie macie zwierzaki?


Gość Anonymous

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 156
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja też uważam ,że owczarki to najpiękniejsza rasa psów.Chciałam kupić sobie psa tej rasy,ale pod koniec tego lata przybłąkał się do mojego domu śliczny młody piesek-ma coś z wilka,ale to mieszaniec.Mam go od 3miesięcy,ale strasznie się boi smyczy.Może to jest związane z jego przeszłością.Może ktoś go gdzieś przywiązał i zostawił.Nie wiem.Chciałabym jednak oswoić go z tą smyczą.Może ktoś z Was wie co zrobić by się nie bał tej smyczy?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIA KOSIARA, robię to ciągle.Spędzam z nim każdą wolną chwilę,naprawdę trafił w bardzo dobre ręce.Kocham zwierzęta i nigdy nie zrobiłabym żadnemu krzywdy.W stosunku do mnie jest bardzo ufny,bawi się ze mną i wszystko jest ok.do czasu kiedy zobaczy smycz.Wtedy koniec,panicznie się boi,spuszcza ogon i trzęsie się jak galareta.Robi mi się go strasznie żal i natychmiast zabieram mu tę smycz z oczu.Tak jest za każdym razem. ??? Dzięki za radę.Pozdrawiam ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KASIA KOSIARA, robię to ciągle.Spędzam z nim każdą wolną chwilę,naprawdę trafił w bardzo dobre ręce.Kocham zwierzęta i nigdy nie zrobiłabym żadnemu krzywdy.W stosunku do mnie jest bardzo ufny,bawi się ze mną i wszystko jest ok.do czasu kiedy zobaczy smycz.Wtedy koniec,panicznie się boi,spuszcza ogon i trzęsie się jak galareta.Robi mi się go strasznie żal i natychmiast zabieram mu tę smycz z oczu.Tak jest za każdym razem. ??? Dzięki za radę.Pozdrawiam ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja37, dzięki.Też tak myślę,że potrzebuje więcej czasu.Tak na ścisłość to nie muszę mu zakładać tej smyczy,bo ma ogrodzony teren,może biegać do woli,ale już na dalszy spacer poza ogrodzenie mojego domu z nim nie mogę wyjść.Poczekam trochę,mam nadzieję,że w końcu go przekonam,że ta smycz to nie jest jego wróg.Pozdrawiam! ???

 

[ Dodano: Sro Lis 18, 2009 21:12 ]

To fotki moich piesków.

to jest Miki,ma już 11 lat,to mój prezent urodzinowy

Dołączona grafika

tak wygląda Szarik,mam go od 3 miesięcy,błąkał się koło mojego domu i go przygarnęłam

Dołączona grafika

a tutaj razem

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności