Skocz do zawartości

antywirus do visty


ja37

Rekomendowane odpowiedzi

Bezpłatny antywirus Microsoft Security Essentials

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=e1605e70-9649-4a87-8532-33d813687a7f&displayLang=pl#top

Co do skuteczności to się nie wypowiem bo używam pakiet McAfee ale w sieci idzie poszukać opinie userów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bezpłatny antywirus Microsoft Security Essentials

ja używam od dłuższego czasu. Nie obciąża systemu, wykrył i usunął już parę rzeczy. To co opisał wyżej kolega GmsMetallica też wykrył i usunął.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast Home to najgorsza szmira jaka może być.

Działanie posiada tylko psychologiczne-użytkownik sądzi, że ma antywira, który pilnuje jego kompa :lol::COOL:

To, że przepuszcza niemal cały syf w sieci to norma, najgorsze są fałszywe komunikaty o odnalezieniu rzekomych wirusów.

Użytkowniku Avast Home: użyj przynajmniej raz płatnego programu antywirusowego a zobaczysz co wpuścił do Twojego kompa Avast ???

Tak przy okazji: korzystam z Linuxa, czasem tylko z Windy ale tam mam Nod32.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avast Home to najgorsza szmira jaka może być.

Działanie posiada tylko psychologiczne-użytkownik sądzi, że ma antywira, który pilnuje jego kompa ???:COOL:

 

Nie zgodzę się z Tobą. Avasta używam już z 4-5 lat i nigdy, powtarzam nigdy nie miałem z nim problemów. Moi znajomi też nie narzekają a jest ich sporo z avastem.

 

Nie ma idealnego antywirusa i żaden nie da nam 100% pewności. Dlatego warto przeskanować kompa innym antywirem (np. online) dla pewności. Ja tak robię i przez ten czas avast przepuścił jednego wira którego wykrył mks. Po dokładniejszym sprawdzeniu był to nowy wirus (ok 2-3 dni od powstania) i avast nie posiadał go w bazie. Po kilku dniach został już dodany i avast reagował prawidłowo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z Tobą. Avasta używam już z 4-5 lat i nigdy, powtarzam nigdy nie miałem z nim problemów. Moi znajomi też nie narzekają a jest ich sporo z avastem.

Oczywiście masz prawo nie zgodzić się.

To co napisałem poparte jest moim dużym doświadczeniem w temacie jak i zawodzie.

Nigdy nie dam zainstalować na swoim komputerze Avasta, będę też odwodził od takiego pomysłu swoich znajomych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avasta używam już z 4-5 lat i nigdy, powtarzam nigdy nie miałem z nim problemów. Moi znajomi też nie narzekają a jest ich sporo z avastem.

j/w

Avasta używam o ho ho od już nie pamiętam od kiedy :COOL: w sumie na 3 kompach w domu i na 4 rech w pracy,o znajomych już nie wspomnę :lol:

Owszem czasem mam problemy ale tylko wtedy gdy pirace i zasysam kegeny,patchery i tym podobne wynalazki :urodziny:

Po tych paru latach doświadczeń i czytania o Avaście na forach stwierdzam że większość niezadowolonych to ci którzy instalują oprogramowanie ,na pałę, a nawet jak im się uda juz coś zainstalować to używają nie potrafiąc odpowiedni sposób z danego programu korzystać..czytaj skonfigurować go ???

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też popieram moim doświadczeniem zawodowym.

I to jest najważniejsze ???

Niechaj Avast dobrze chroni Twój komputer, syfu teraz w sieci coraz więcej niestety.

A jak wiadomo najlepsza ochrona antywirusowa to rozsądek użytkownika-nasze doświadczenie to też podpowiada :COOL:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Polityka prywatności